bugün

Norveç norveç norveç.
akla gelmeyecek hayallerdir.
onu sevgilisinden ayırmak.
açıkcası benim, "sevgilim ya hamileyse?" korkusuyla başlayan hayallerim var.
bazen başını yastığa koyduğunda hayal kurmazsın hayal kırıklığı yaşamamak için. bu da bir hayaldir aslında.
hiç tanımadığım insanların ağıza alınmayacak küfürleri ağızlarına almalarını ama sonra diş ipi kullanmalarını, evlerindeki bütün bulaşıkları getirip önüme yığdıktan sonra etrafımda bir çember oluşturarak hep bir ağızdan "senin evdeki musluktan deterjanlı su akıyormuş heyooo!" diye bağırmalarını hayal ediyorum, bu arada yastığın başımı koyduğum tarafının ısındığını hissediyor ve diğer tarafa dönüyorum.

hayallerimi bir internet sitesine yazdım, hükümsüzdür.
gün içerisinde yaşanan olaylara, son zamanlarda kafanızı meşgül eden sorulara bağlı olarak değişecek durumlardır.
günün özetini gözden geçirme halidir.
(bkz: z raporu)
bazen kurulamayan hayallerdir.Odaklanırsın düşünürsün ama boş beyaz bi bulut.
not:harbiden lan,hayal mayal yok alüminyum.
genelde sorgulamakla geçer o dakikalar neden yaşıyoruz, ölünce ne olacak gibi sorular gelir aklımıza.
(bkz: ölmek)
muhtevasında anlatım bozukluğu barındıran başlık cümlesidir. sebebi ise hayalin zaten akıla gelen bişey olmasıdır.

not: -"sorduk mu yarrağım"
yarın daha erken yatmanın hayali.
insomnia olma sebebi(m)dir.
yakınlarını kaybedince olacaklardır.
para, çok para.
hayal ettiğim hayaller.
eski sevgiliyle tekrar uyuyabilme ihtimali.
keşke şu an onun yanında olsam.
üniversite zamanlarım.
Birikmiş hayal kırıklıkları ile artık misafirliğe gelmeye naz yapan yâr gibidirler. Ne oldu da korkar olduk hayal kurmaktan? Çok mu yorulduk, çok mu kırıldık, çok mu büyüdük ya da pes mi ettik yenilgiyi kabullenip? Çok hayal kurduk da tükettik mi kurulabilecek hayalleri? Bilmiyorum! Ne güzel olurdu şimdi sarılıp bir hayale, sebepsiz beliren gamzelerle dalmak uykuya...
müthiş gizli bir örgütün lideri olurum hemen.
bir kere daha aşk ile karşılaşsam da bu sefer ben istemesem onu.
nedense her gece ama her gece sevgilinin bir çift yeşil gözüdür uykuya dalana dek akla gelen tek hayal...
sadece güzel bir uyku uyuyabilmeyi hayal etmek. kaldı ki senelerdir gündüzleri uyuyorum ,daha doğrusu uyumaya çalışıyorum.