bugün

görsel

Bursa'nın Mudanya ilçesinde başından vurulan bebek yunusun cansız bedeni Beyaz Kayalar sahiline vurdu.

https://www.birgun.net/ha...yunus-sahile-vurdu-320404
kim yaptıysa elleri kırılsın allah helak etsin onları iki yakaları bi araya gelmesin.. bu balıkçı denen kekolar yunusları balık yiyor diye sürekli öldürürler. bunların dini imanı para olup denizlerin tek hakimi kendileri sanıp balık yiyen ne varsa hiç acımadan katleder üstüne sigara yakarlar. devletin bi an önce önlem alıp yıllardır hayata geçirilmeyen hayvan haklarını bir an önce meclisten geçirip sadece yunus katliamı yapanlar değil kedi köpek katleden kim varsa alayına hiç acımadan 3 yıl beş yıl gibi cezalar vererek yaptırım uygulamalıdır. her gün gazetelerde kedilerin köpeklerin gözleri oyuluyor veya bacakları kesiliyor ulan amın evlatları dünya sadece insanlar için değil amk hayvan sevmeseniz bile işkence yapmayın o çocukları.
bunlar görünen yüzler.
kimbilir hayvanlara ne işkenceler yapıyorlardır.nice hayvanları deney olarak kullanıyorlardır.haberimiz bile yoktur.sert yaptırımlar gerek çok sert.
bir insan yunustan ne isteyebilir? Bebekten ne hazımsızlığı olabilir? Hayvandan ne isteyebilir lan?
Bulunup aynı işlem yapılsın adalet yerine gelmiş olsun.
Orospu çocuğu bi balıkçı yapmıştır.

Oğloromozo yortoyor diyerekten senin ağını astarını silkeyim inş teknen fırtınada devrilir piç.
vatana millete hiç bir faydası olmayan insanlar yaptıkları sapkınlık.
Sürekli aynı hikaye. Bu piçliği balıkçılar yapmışsa, balıkçılar boykot edilmelidir. Balık alınmamalıdır. Balık yemezsek ölmeyiz değil mi? Kimse bu puştluğu yapan cezasını çeksin. Ancak bu memleketten çoktan umudumu kestim. Yarın bu anlayıştaki devlet(!) balıkçıların balıkları alır. Onu da boşa çıkarır ...! #AvcılıkCinayettir
Sebep ne ne zararı oldu sana o hayvanın.
Yapanın allah belasını versin. Bir daha yüzü gülmesin.
Katil ruhlu orospu çocuğu.
Allah belanızı versin .
insanlığımdan tiksiniyorum. En acı, en vahşi şekilde gebermenizi diliyorum.