bugün

çocukluk kahramanlarının yer aldığı rüyalardır.

(bkz: tarkan ve kurtla kanka olmak)
(bkz: kıyıda köşede kalmış değerli başlıklar)
genellikle +18 içerikli filmlerin artistlerinin görüldüğü ve memnun kalındığı rivayetleri yayılmaktadır, görenlerin pişman olmadıkları bilinmektedir.
(bkz: müjde ar ile sıcak dakikalar)
genelde pek ahlaksız olan rüyalardır.
petar naumoski olup, kendini nba'de basketbol oynarken gördüren rüyalardır.
kahramanımız yılbaşı planlarından kafayı yemiş, herkesi memnun etmenin derdine düşüp en sonunda "eeeaah skecem ha!" demiş, kafayı vurup yatmıştır. layığı, rüyasında onu beklemektedir: canlı yayına birlikte çıktıkları nükhet duru ile karşılıklı şarkı söyleyip göbek atmaktadırlar. ellerini, tıpkı nükhet ablası (!) gibi, hiçbir eklem noktasını kırmadan, kalça yörüngesinde sallayarak, ağzını da yarım karış açarak raks eylemektedir. bu esnada aralıksız olarak kameraya doğru belertilen gözleri de rüyanın sosu tadında dip not olarak belirteyim.

velhasıl kelam, yılbaşı planına ziyadesiyle kafa yormaktan mütevellit gerçekleşebilecek hadisedir.
başrolde paris hilton vs. varsa sabahlayin bizi bekleyecek olan tek süpriz bu rüya olmayacaktır.
Ntv 'de oscar ödül törenleri öncesi kırmızı halı programını izledikten sonra yatağa girilir şöle bi rüya görünülür;

sevdiğim kız Vanessa Hudgens beni para uğruna satıyor. 100.000 TL değerin de ki restoranı satın alan iş adamı Tuğrul Eryılmaz'a oscar ödül törenin de giydiği kıyafetle kaçıyor.
Ben tabi çok üzülüyorum. Akşam olunca ananemin evine gidip balkonda sigara içiyorum ağlıyorum! *
Ev arkadaşım cem yılmaz pijamaları ile yanıma geliyor "dert etme boşver hadi gel yatalım" diyor.
Ertesi sabah "Vanessa'ya bir kaç lafım olacak" deyip cem yılmaz'la yola çıkıyoruz. Metrobüse biniyoruz. metrobüs yolda kaza geçiyor ve takla atıp ters kalıyor.
otübüsten çıkabildikten sonra Mickey Rourke abimiz oscar gecesinde giyidiği takımla yolculara bağırıyor "el atalımda düzeltelim otobüsü" nitekim bizde yardımcı olup otobüsü düzeltiyoruz!
sonra ben yol kenarın da ki bariyerlere oturup ağlıyorum ve cem'e diyorum ki "ben artık yola devam etmicem ne hali varsa görsün, Vanessa'dan nefret ediyorum" diyorum cem de bana sarılarak ağlıyor.
Sarılma anında ben uyanıyorum bu kabustan.

Vanessa Hudgen oscar gecesi kıyafeti;
görsel

Mickey Rourke oscar gecesi kıyafeti;
(img:#0)
30 ocak 2013 real madrid fc barcelona maçı nın bir gün öncesi. maçta ne oynasam acaba diye düşünürken evde uyuyakalınır. görülen rüyada; maçta, tribünlerde taraftarın arasındadır. maçı seyreder ve maç sonrası çok acıktığını fark eder. staddan dışarı çıkar ve yolda sakallı bir ihtiyara denk gelir. üstü başı berbat, çöplüklerin arasından çıkmış gibidir. heybesinin arasından ekmek çıkarır verir.
ve;
''uyandığında bu sırrı herkesle paylaş''
der.
ne sırrı ne uyanması diyene kadar gözler açılır ve uyanılır. sır dediği skor diye düşünülür ve paylaşılır. ahan da ispatı;

(bkz: 30 ocak 2013 real madrid fc barcelona maçı/#18458042)
aga bi keresinde harun tekin'i oyle bi dovuyorum ki piknik tupu, demir cubuk falan elime ne gelirse, bayiltiyorum lavugu. hala da anlam verebilmis degilim.

Cinsel icerikli degilse, ilginc ruyalardir.