bugün

silinen başlıklardır. ayrıca "başlık açma kurallarına aykırı başlıklar silinir" şeklinde de entry silinme sebeplerinden biriymiş, görmüş bulunduk.

mesela

başlık; "uefa kupasi ni gecen sene hangi takim aldi"

entry; "en ateşli gs-fb tartışmalarında fenerli arkadaşın en pis laf soktuğu yerdeki sorusu. muhabbet yine öyleydi şöyleydiden başlayıp fenerin her maçta cimboma koymasına gelmiştir. cimbomlu da haticelerden ziyade neticeleri atar ortaya. her ne kadar türkiye kupasında ezeli üstünlüğü olsa da şampiyonluk sayıları eşit olduğu için namluyu edirne'den öteye tutar. "ama biz uefa kupası aldık olm"a yanıt "peki sana bir soru, uefa kupasını geçen sene hangi takım kazandı??" sorusu olunca şaşırır, afallar gs'li. futbolla çok içli dışlı olmayan biri bu soruyu yanıtlamakta gerçekten zorlanır. cimbomlu göt olur, her alanda olduğu gibi yine fenerli insanı üstünlüğünü kabul ettirir.

gel gör ki bu bi boka yaramayan kupa için 100. yılında kıçlarını yırtacak kişiler de yine kendileridir."

eğer bahsedilen şey soru başlık ise

(ara: mi)
(ara: mu)
(ara: misin)
(ara: musun)
(ara: hangi)
(ara: neden)
(ara: vs)

tıklanarak milyonlarca örneğinin sözlükte bulunduğunu görebiliriz. yani hepsi formata aykırı, uçmalı.

tek bir adet entrymin silinmesi tabi ki de zerre skimde değil. hem de fenerbahçe gibi bol bol espri malzemesi çıkacak bir kaynak hakkındaysa bu. ama insana gerizekalı muamelesi yapılmasını hazmedemiyorum ben. nedir bunun olayı?? hakaret mi var, argo mu kullanmışım?? yani suçu günahı ne bu yazının?? madem çok çok sağlam bir bahaneniz var söyleyin biz de bilelim. öyle uydurma bir sebeple geçiştirmenin taşak geçmekten bir farkı yok benim gözümde.

bir diğeri için;

(bkz: başlık silindiği için entryniz siliniyor)