bugün

varlığından yeni haberdar olunan bir entry silinme gerekçesi. merak uyandıran ise bu başlıkları açan yazarların akîbetinin ne olduğu...
başlık silindiği için entryniz siliniyor uyarısının yerine gelen uyarı, ilginç, başlık sözlük formatına uygun değil falan denir, armut meyvası der gibi kasılmış biraz.
Sözlük kurallarından bir tanesi. Başlık sizin değil iken başlığı açan kişinin entrysini silmesi ile başlık başınıza kalır. Riskli bir durumdur. Daha önce de göze batmış iseniz olmadık yere çaylaklığa düşürelebilirsiniz.
mod'un "heytttt! yıkarım üleyn ortalığı" diye atarlanmasıyla ortaya çıkan silinme sebebi. bu şekilde silinen entry'leri canlandırmak namümkündür bildiğim kadarıyla. silinme tarihi de kalın karakterlerle yazılır.
efendi gibi alacaksın çiçeğini gideceksin özür dileyeceksindir.
efendimiss.
bugün gelen bildirim iyide kardeşim başlığı açan ben değilim bu uyarı niye bana geliyor bana gelmesi gereken uyarı şu: başlık silindiği için entryniz siliniyor.
biraz önce hzpikachu adlı yazarın çaylaklık sebebi olmuştur. moderasyonun keyfi çaylak atması durumu. 5 gün hemde. püh ulan size.