bugün

eğer sevginiz gerçekse bir şekilde sineye çekmemiz gereken durumun baş aktörüdür. yok abiciğim o kadar da değil diyorsanız eğer sevginizden şüphe duyun deriz sadece.
ilginç bir durumun daha da ilginç başrol oyuncusudur.
aldatan sevgili ile arasındaki farkı çözemediğim sevgilidir.
suratına yemyeşil renkli bir avuç balgam atılması gereken, cinsel organı beyninden daha fazla çalışan kız.
tecavüze uğramış olması muhtemel sevgili.
derhal terk edilmesi gereken karaktersizdir. sevilir, sevilmez, sevgilidir, boktur püsürdür vs vs. lakin sevdiceği aldatmak, üzerine başkasından hamile kalmak dünyanın her yerde şerefsizlik olarak addedilen adice bir eylemdir. aksini iddia eden? ha bana ne tabi. ama öyle.

kendisini hala sevebiliyorsanız, sineye çekebilecekseniz, midenizden ve aklınızdan şüphe etmeniz gerekir. başkasından çocuk yapsın "kıyamam ben" deyip sen sorumluluk al o adiliğin üzerine.

başlık da olsa sinirleniyo lan insan. seda sayan programında gibi hissettim muna koyim.
öğrenildiği andan itibaren eski sevgili olmuştur.
aşığıyla beraber bir çukura gömülmesi gereken sevgilidir. Sonra içerde saz çalmayı öğrenirsiniz otuz yılda bağlama virtüözü olursunuz.
hiçbir olumlu düşünmeyi haketmeyen sevgilidir. sevgili demek ne kadar doğru olur o da tartışılır.
yok anasının amı derim kendi adıma. höh amına derim hatta. oldu amk her bir boku sevgi sevgi diye diye sineye çekelim sikerim öyle sevginin ızdırabını. sikilen sikenin yanında kalsın arkadaş.
ön yargılarını s*ktiğimin dünyası denilesidir. o kadına sevdiği adamın bile arkadaşı bile tecavüz etmiş olabilir.
(bkz: türkiye de kadın olmak)
içler acısı bir durumdur. o ney lan.
diğer bir deyişle: başkasının çatır çatır s*ktiği sevgili.
başbakandan hamile kalan sevgili.
o ne sikim olaydır lan. Sevdiğim kız bana hamileyim deyince gibi bir şey bu.
Modern gavatların olumlu karşılayacağı badire. Malum onun bunun altında inim inim inleyen bayanları "aaağbi modernim ben baba ne geçmişinden?" Diyerek otaklarına kabul ediyorlar.
sevginizin tek taraflı olduğunu gösteren durumdur. yol verilmesi gereken motordur. seven insan aldatmaz. * *
belki de adam çok seviyordur. vazgeçmek her zaman kolay değil, işin içerisine ciddi emek girince. ahahah tamam lan.
'genişliğin böylesi', 'içimde salıncaklar', 'uçurtmamı çaldılar' gibi romanlar yazsın arkasından ruhu geniş bebe.
sizi ilgilendirmeyen sevgilidir. kadınları aşağılamak için daha zeki yollar denemeniz son derece önerilir.