bugün

para kazanmayi amac haline getirip bunun icin arkadaslarini satmak da dahil turlu katagulliler yapmayanlarin, gordugu her hatuna yazip beraber oldugu hatunlarin cetelesini tutmak suretiyle tanidik tanimadik herkese anlatmayanlarin, devamli kendinden ve yaptiklarindan bahsederek non-stop ovunme moduna giren ve aslinda gizli kalmis komplekslerini aciga vurdugunun bile farkina varamayan bir insansi olmayanlarin, suruye katilmayi reddedenlerin,yalnizca gercek ask, baris ve mutlulugu arayanlarin maruz kaldigi iddia.* *
-biz seninle farklı dünyaların insanlarıyız nalan.
-ama neden böyle diyosun e.t. neden neden.
ne güzel olurdu, bu dünyadan ve herkesten en sevdiğinden bile, bu dünyanın dertlerinden, iyi kötü verdiği her şeyden, hatta kendinden bile seni kurtaracak uzaklarda bu yerden çok uzaklarda yaşayan bir başkası olmak ne güzel olurdu dedirten başlıktır.***
arka arkaya ciddi başarılara imza atarak rekabet ettiği diğer kişi ve kurumları geride bırakan kişi ya da kurumlar için kullanılandır.
superman'in dünyadaki durumudur.
çok güzel bir durumdur. böyle halısaha macindan sonra terli terli içtiğiniz soğuk biranin ferahlatici etkisi gibidir. hatta fındık lahmacunun içindeki badem sekeri gibidir cok cillop bir durumdur. siz dünyalilar bu keyiften nasibinizi alamazsiniz ve alamadiğiniz için üzümün çöpü armutun sapi diyerek birbirinizin gözünüzü oyarsiniz. size esef ediyorum.

sevin kainati acilir herkapi olmadi sizi zykonuyet gezenegenide yanima aldirayim orda kafanızi dinlersiniz.

- mister spock ne oldu da geldiniz.
- mulayim001 bir biz seni dünya yasam normunu incele gönderdik sen siralarimizi acikliyorsun.
- ama yüce mister spock ben sadece absurdlük yapiyordum.
- mantiksiz.
- ama absurd zaten mantiksiz.
- bana bak sana bütün gezenenin perdelerini astiririm akıllı ol aklini alirim.
- mesela yani yapmiştim.
- o mesela yaniler fazla oldu mulayim001, scotyy ucur beni yavrum.

bana bakın ne ben sizi taniyorum ne de siz beni bu entry yazilmadi ve siz de okumadiniz, su kepce kulakli hiyartodan firca yiyorum ondan akıllı olun akıllı.
(bkz: hancock)