bugün

" halinize şükredin biz de bunlar var " demek istediği olaydır.

lakin kendi tek başına gitse de somali halkı bizi anlardı, bizde de böyle bir başbakan var ey somali halkı, halinize şükredin.

son dakika edit'i : emine erdoğan'ın pırlanta yüzüklerinin gördüğü ülkeler arasına somali de eklenmiştir.
nihat doğanın başbakanı somaliye götürmesi diye değiştirilmesi gereken entry başlığıdır.
burası somali burada şaka yok burada herşey gerçek der o denyo kesin.
o kadar değerli sanatçı varken neden gerçekleştiği şiddetle merak edilen olay.
organizasyonun ne kadar ciddi olduğunu, ne kadar reklam kokmadığını bize göstermiştir.

ha, yardım paketinin bir parçası olarak orada kalacaksa o başka tabi.
(bkz: başbakanın sirki)
sadece nihat doğanla kalmayıp ajda pekkan'ı da götürmüş, kahkahalar atarak ellerinde minnacık çocuklarla poz vermişlerdir. gülmeyen sadece çocuklardır.

http://www.radikal.com.tr...08.2011&CategoryID=41
buna en güzel cevabı * yılmaz özdil vermiştir .

http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/18539802.asp
"geri getirdikten sonra ne önemi var ki?" sorusunu akıllara getiren olay.
(bkz: reklamın iyisi kötüsü olmaz)
- bakın siz açlıkla boğuşuyorsunuz, biz bununla uğraşıyoruz.
+ allah yardımcınız olsun.
- amin.

not: işin şakası bir yana da, nihat doğan hep somali de kalsa da bir daha türkiye ye gelmese iyi olmaz mı? bence süper olur.
somali halkina moral vermek icin yapilmis bir harekettir.

"türkiye'de bizi cekmek zorunda olan bir halk var, halinize sükür edin." demek istemistir basbakan.
orada bırakaydı iyiydi...
resmen reklamdır sertab erener ajda pekkanın ne işi var orda resmen reklam yapıyorlar bu somali yardım filan hikaye bu ayrıca rte içinde geçerli toki gidiyormuş oraya resmen sömürüyoruz onları onca arap kralları şeyhleri duruken bize ne oluyor yaw.
anlam veremediğim saçma olaylardan birisidir. ibrahim tatlısesi neden ziyaret etti? nihat doğanı neden somaliye götürdü?

belkide nihat gibi beyinsiz olmak var halinize şükredin demek istemiştir.
aslında tüm türk halkını kurtarmak için yapılmış hareketti bu, bizzat başbakanla konuştum, bana dedi ki; "ne bileyim fuck, biz oraya gittiğimizde onu yerler diye düşündüm ama yemediler, nasıl bi'insansa artık. seni, ben herkesi kurtaracaktım bu sayase ama olmadı."