bugün

başbakan'ın gözleri yaşartan demecidir. anlamış sonunda terörist olmadığımızı.

http://odatv.com/hayir-di...dir-ancak-2203171200.html

allah allah !
Türkiye'de siyasal otoriteler insanları aptal zannediyor. Bunu sadece başbakan için söylemiyorum en küçüğünden en büyüğüne böyle zannediyorlar.

Mesela sabah bir radyo dinliyoruz. Hava durumu işte balkanlardan gelen soğuk hava etkisi bilmem ne sonunda valilik vatandaşları soğuk havalara karşı uyardı. Valilik uyarmasaydı biz şortla mı çıkacaktık sokağa hayır ama valilik uyardı.

Binali Bey'inde yaptığı aynıdır hayır diyen terörist değildir . Teşekkür ederiz içimizi rahatlattın. Bu yol kenarında yürürken çimlik alanda gördüğünüz çimlere basmayın yazısı gibi bir şey.

Daha kötüsü yapılıyor bir yerde sel oluyor. Arkasından haberlerde valilik ve belediye vatandaşları sele karşı uyardı. Ya sel oldu zaten ev eşyalar biz battık sen ne uyarısından bahsediyorsun. Ya da işte çığ düşüyor valiliğin ve belediyenin açıklamalarına göre çığ tehlikesi karşısında tüm halkımızı uyarıyoruz.

Şöyle bir manzara düşünebiliyor musunuz sel basmış evi, su boğazlarına kadar yükselmiş televizyonu yükseğe koymuşlar yüzerek valiliğin sele karşı uyarmasını bekliyorlar kadın çıldırmış kocasına bağırıyor kocası karısına dönüp;''Dur bakalım hanım valilik açıklama yapmadı acaba gerçekten sel oldu mu bekliyoruz senin gibi.'' dediğini.

Gerçekten siyasilere ve üst düzey yöneticilere bu durumun ne kadar gereksiz ve aptalca olduğunu birinin anlatması lazım artık. Hayır bir yere kadar komik tamam ama bir yerden sonra sinir bozucu bir hal alıyor.
"Derviş'in fikri neyse zikri de odur" atasözünü geçersiz kılacak bir söylem.
çok geç kalmış bir açıklamadır.

artık hiçbir faydası yok binali bey.

% 53 hayır çıkacak sübhane teala'nın izni ve inayetiyle !
Değilmiymişim, ay yaşasın günlerdir ne üzüldüm ne üzüldüm.
" çevir kazı yanmasın. " Diye bir deyim vardır. Şaşırdık mı? Inandık mı? Tabiiki de hayır...
şaşırtmamış söylemdir.

bekliyorduk zaten böyle bişey, zira bunların dün söyledikleriyle bugün söyledikleri hiç birbirini tutmuyor nedense, alayı aynı.

bi başlık vardı o geldi aklıma niyeyse..
(bkz: yavaş dön reis ümmet yetişemiyor)

hadi hayırlısı.
Geçen de hdpkklilarla bir tuttuğu gibi kaale alınmaması gereken tutumdur.
Yahu ben cozum surecine karsi cikarken de terorun bitmesini istemeyen teroristtim, ergenekonu balyoz tartisirkende darbe destekcisi teroristtim sizin gozunuzde. Yani sorun yok artik, alistik basbakan, boyle konusmana gerek yok, sen bildigin yoldan devam et. Vatan haine de terorist de, 30 sene sonra yazarlar zaten kim hainmis kim degilmis.
Terörist olma konusunda tecrübeli bir merciden gelen bilgidir.

Fetö ve pkkyla iş tutanlardan sıradan vatandaşa af çıkmış.
eksik söylemiş vesselam. evet terörist değildir amma teröristlerle aynı safta yer almaktır. bu hareket te solcular tarafından taktirle karşılanır.
ohh be bende kendimi terörist sanmaktan günlerdir uyuyamıyordum. hayır dualarım sizinle. allah razı olsun. Hayırlı günler.
(bkz: hayırlara vesile olmak)
hayır diyen teröristtir lafıyla oylar düşünce bir de böyle deneyelim demektir.

görsel