bugün

entry'ler (294)

24 eylül 2011 fc barcelona atletico madrid maçı

barçayı yenmenin tek yolunun ona top yaptırmamak olduğunu sanıp (mourinho) asıl spesifiğinin cruyf un dediği gibi topu kaptırdıklarında geri almalarının en fazla 10 sn olduğunun ath. madrid tarafından da gözardı edildiği maç.oyuna kimi sokarsan sok bunaltıcı barça hücum presini ( bir sene Frank Rijkaard ve neeskens ikiliside GS de denemeye çalıştı ) soğukkanlı bir şekilde bertaraf edemediğin sürece messi yi karşı takıma versen de skorun değişmeyeceği maçtır.

24 eylül 2011 fc barcelona atletico madrid maçı

her ne kadar ilk bakışta ardanın yedek bekletilmesine kızdığımız bu kararı alan antrenöre küfür ettiğimiz bir maç olsada maçın mutlak favorisinin barça olduğu unutulmadığında ardanın yedek oturtulmasının nedeninin ilk 11 de madara duruma düşmemesi olarak tasarlanmış maçtır.maça yedekten girerse kimse onu eleştirmez nasılsa ondan önce olmuştur olanlar hemde dinlendirmiş olursun adamını mantık bu.malum la liga uzun bir lig arda ona ilk 4 arasına girebilmek için çok lazım.
not: 2. golde geldi tahminim 3.golde gelirse 2.yarıya ardayla başlayacak atl.madrid

avusturya türkiye maçı için ne dediler

ısrarla son dakikaya kadar hiçbir oyuncu değişikliği yapmamayı başaranlar,
tebriklerrrrr!!!

ekşi sözlük ten toplu kopuşlar başladı

aç tavuk kendini darı ambarında sanırmış entrisi.(şu zaman diliminde en azından)

trabzonspor un şampiyonlar ligine direkt katılması

son derece akıllı insanların olduğunun en büyük göstergesi olduğunun kanıtıdır bu karar..tarafsız ve de aklı selim

şişko şakirt

şişmana şişko gafına imza atan sağlık bakanının üstün zekasından pörtlemiş tanımlama.
bravo recep

yağma hasan ın böreği

ulan rte den nefret eden bana bile bunun ağzından duyduktan sonra köpek gibi canım çekip gidip yağlı yağlı bir börek aldırdıysa ona tapan şakirtlerin halini düşenemiyorum a.q
(bkz: şişko şakirt)

fenerbahçe nin kupayı gölde kaybetmesi

mevzunun kupayı kaybetmenin olmadığını mutelif dallarda ve zamanlarda 3-5 dk lık sevinçlerin yarım kaldığını perdelemeye çalışanların aklınca kırılan kupayla ayar verdiğini zannetikleri vukuuat.bir değil iki değil anasını satıyim yaa şikeyi,şampiyonlupu zaferi herşeyi becerdiler bir sevinme hariç

fenerbahçe nin kupayı gölde kaybetmesi

ben hayatımda böyle takım görmedim
hayır her branşta yapılmak zorundamı kardeşim böyle şapşallıklar
bir günde 3-5 dk fazla sevinin be..nedir bu andavallık*

fetullah gülen in ateist gence verdiği müthiş ayar

fethullah gülen geçen gün sıçtıktan sonra sifonu çekmeyi unutmuş sonra bir dönmüş ki bok orda
bir ayar vermişşşş bir ayar vermiş bok utancından götüne geri dönmüş. (götüne kaçmışta denebilir)
edit:noldu zorunuza mı gitti eksiciler

oruç tutmayıp bayrama ortak olmak

ne alıyonuz lan çocuğun bayramını!!

insidious

son derece vasat bir gerilim-korku filmi diğer örneklerinden ayıran bir fark yok.

beşiktaş ın iki yüzlülüğünün kanıtı

5. entry sahibine sonuna kadar katıldığım (bir galatasaraylı olarak)iki yüz değil dört yüzlü de olsa buna cesaret edemeyenlere kapak yapan takımdır beşiktaş.aykut kocaman dün ki karar üzerine çok doğru karar diye göbek atıyordu.bakalım sezon ortsında kümeye düşürülürseniz görecez götünüzü bir daha toparlayabilecekmisiniz dedirten vizyonsuzluğa sahip takım taraftarı söylemleri. günü kurtaralım sonra unuttulur nasılsa deniliyorsa bitiniz fazla kanlanmasın tarih asla silmez bu sıçmığın lekesini!!

saba tümer kahkahası

kişnemesindense salya sümük ağlamasını görmeyi daha çok tercih ederim..

türkiye de oynamış zenci futbolcular

jay jay okocha

ezan okunurken kendini suçlu hissetmek

tek açıklaması üstbenlik olan davranış..

fethullah gülen in islamiyet e kazandırdıkları

salya sümük akımı..

fb camiasına teşekkür etme sebepleri

madem karar vermeyecektiniz ligi niye uzattınız ulan! bunların yaptığı resmen 19 gün boyunca şarlatanlık.götüm yemedi götüm diyememek!!!

maddenin dördüncü hali

tahta evet tahta...

misyonerler somalili çocukları hristiyan yapıyor

somalilerin çok ta sikindeydi kimin neci yaptıkları onları.adamlar açlıktan kırılıyor paşanın söylediğine bak!
ayrıca öyle bile olsa (velev ki) ne güzel.yardım ediyorlar sen napıyorsun? burda şapkayı önüne koyma zamanıdır islam aleminin altın tuvaletlerde sıçıp katrilyonluk yatlarda gezene kadar islamik sosyeteyi yaratmakla meşgulken bir yerlerde islamın özünü unuttuğunuz için sırf bu nedenle bile ibadetleriniz yerine ulaşmaz desek yanlış olmaz!
edit :linki unutmuşum
http://www.haberturk.com/...cuklari-hristiyan-yapiyor