bugün

kimin böyle bir şeyi yaptırdığı merak konusu olan kızdır, şimdi hemen atlarlar, iyi yapmış maşallah diye, ancak arka planını incelemek gerekir. anlam veremedim bir türlü. yorumlarda küçücük kıza küfreden bir adam var, yapmayın etmeyin böyle şeyler. yaptıranın allah belasını versin.

türkiye'nin yönetiminde kim olursa olsun, chp olabilir, mhp olabilir, başka bir parti olabilir, böyle bir şeyi hiç bir başbakan haketmez, yaptıranlar çok ebleh bir şey olduğunu düşünebilirler ama siyaset ve siyası insanlar dalga konusu olamaz, olmamalı.

görsel
muhtemelen akpli olmayan kızdır.
atatürk'e hakaret eden, her fırsatta kemalistlere, atatürkçülere, cumhuriyete laf atan yazardan daha iyidir.
atatürk'ü unutturmaya çalışanlara tepkisini göstermiş küçük kardeşimiz. helal olsun...

adam atatürk'ü ders kitaplarından çıkartınca bir şey yok. kız fotoğrafını yırtınca kötü oluyor. ailesi çokta güzel yönlendirmiş. helal olsun.
kucucuk cocuklari buyuklerin sacmaliklarina alet ediyorsunuz ya pes. tamam sen sevmeye bilirsin bende pek sevmem ama bu bir cocugu nefret ile doldurmaya sebeb degil. bu bir sozlukte ayar verme klassigidir efendim.
yırtan değil yırttırılan kızdır. o yaştaki bir çocuk siyaseti idrak edemez. muhtemelen anne, babası da böyle bir şeye ön ayak olmazlar. malum sağda solda görülmesi halinde okulda büyük bir önyargı oluşacaktır çocuğa karşı. muhtemelen ergenin biri facebook'ta hoş görünme adına, böyle bir hareket sergilemiştir.
kendi inancı için değil anne ve babasının isteği üzerine kapanan kızdan farkı yoktur.
bağnaz ve kinci karşıt siyasi görüşlü insanlardan ne farkları kalmıştır bunu yaptırarak ? Hepsinin aynı olduğunun kanıtıdır , solcular düşünür ve sözde çağdaş kararlar aldığını söyleyen kendini öyle lanse eden tiplerdir sağcıları sürekli kötüleyip dururlar , ulan yarak (çok afedersiniz normalde küfür eden bir insan değilim amına koyim ) sana demezler mi madem bu adamları eleştiriyorsun onlar gibi neden davranıyorsun diye , düşüncelerini veyahut ideolojilerini zerre sikime takmam. Alayı biz düşünen insanlara ülkenin birey olacak çocuklarına yarardan çok zarar veriyorlar.
fotoğrafın diğer yüzünde kılıçtaroğlunun yüzü var. çocuk aslında onun fotosunu yırttığını sanıyor. yoksa çocuk bile olsa böyle bir gaflete düşmez.
atatürk'ün heykeline saygısızlık yapanla yaptıranla aynı zihniyettir. ki zaten tayyip babamız çok çok daha fazlasını hakediyor.
--spoiler--
tayyip mona lisa gibi poz vermiş sol tarafı üzgün sağ tarafı mutlu aman allahım ibretlik
--spoiler--

kızın dibidir.
Doğruyu bulmuştur. Ellerine sağlıktır.
yalnız olmadığı kesindir.
herkes o kadar samimiyetsiz ki. şimdi bu fotoğrafı gören şakirt diyor ki bak bunlar başbakanlarına saygısızlar. kemalistler hep böyle. ama kendisi de birilerini kötülerken hiç düşünüyor mu nereye gidiyor laf diye? ulan savaşın birbirinizle ağzınızı burnunuzu dağıtın ama bu kadar samimiyetsiz konuşmayın.

iyi yapmış kızdır. başbakana da saygı duyması gerekmez. öyle bir zorunluluğu yok kimsenin. fransızlar zamanında başımızdakiler ne yaparsa yapsın saygı duymalıyız deseydi şu an hiç bir ülkede demokrasi olmayacaktı.
süper fikirmiş aslında, en güzel protesto şekli, fotoğraf yırtmak, ben de fotoğraf yakma versiyonunu yaptırayım küçük kardeşime, nasılsa içeri atamazlar, bana sorduklarında da çocuk aklı işte derim, harika! evet evet en kısa zamanda harekete geçiyorum.
biri söylemiştir, yahut beyni yıkanmıştır. lakin o yaşta çocuğun görüşü olmaz. boşanma sonucunda velayeti alan tarafın çocuğu doldurmasıyla diğer tarafa düşman olmasından farkı yoktur.
aferindir.
nihayetin ne yaptigini bilmeyen kucuk bir kizdir. bunu her iki taraftan da siyasi olarak istismar eden beyinsizlere ise bir diyecegim yok.
Başbakanın telefonla arayıp Kasımpaşa da 6 ay oynar
Misin diye sorması gereken kiz..
çocuğa kendi fotoğraflarınla siyasi amaçlarına kullanırsan ya sana hayran olur yada senden nefret eder bu kadar basit.
babasının sözünü dinleyen kızdır, el kadar çocuk siyaset mi biliyor yoksa, olacak o kadar da skeç yaparlar bunu muhtemelen.
tehlikeli sularda dolaşan kızdır. twitterda da melih gökçek'le tartışan kızın akibeti ne oldu allah bilir? pankartçılara, yumurtacılara girmiyorum bile. ama yine de cesaret göstermek gerekir değil mi? bizi yönetmeleri için seçtiğimiz insanları eleştiremeyeksek neye yarar demokrasi? seni sevmiyorum demek hakaret midir, yoksa özgürlük mü? bu arada akp'ye karşı en ufak şey söyleyen, en küçük bir eylemde bulunan bir şekilde cezalandırılıyor olabilir. üzülmeyin! özgürlükler gelişiyor(muş) bu ülkede.
çoluk çocuğu siyasete malzeme edebilen sapkın zihniyetin ürünü fotoğraftır. ben de erdoğan'ı, akp'yi desteklemiyorum, karşısındayım ama hayatta çocuğumu böyle birşey için kullanmam, kullanılmasına müsaade etmem. çocuk bu, ne alakası var siyaset gibi bir pislikle?!
biraz büyük anlayacak yaşta olsa iyi yapmış denebilirdi fakat cidden bu kadar küçük çocuğu kullanmak hoş değildir. göster amcalara gibisinden birşey olmuş.. küçük çocuğun siyasetle işi olmamalı onların henüz oyun çağı gelişim süreci.