bugün

yenişemediği çocuğu kendi mahallesine çeken uyanık velet taktiğidir.
(bkz: bizim maalleden geçersin sen)
hayırlı olmuştur, bazı akbabaların akp-cemaat kavgası çıkarıp iktidarı ele geçirme planları altüst olmuştur.

böyle devam. çatlasın iktidarı ancak rüyasında görebilecekler.

oha eksilemeyin lan, sanki ben çağırdım, hem 23 nisan geçti, tek şansınız vardı koltuk için.
10.su düzenlenmiş olan Türkçe olimpiyatlarının kapanış konuşmasında RTEnin yaptığı çağrıdır.^^gurbetten vatan hasreti çekenleri de artık aramızda görmek istiyoruz^^ dedi. bakalım doğacak gün bize daha neleri gösterecek.
hadi bakalım hayırlısı dedirten çağrıdır.

(bkz: love me back)
geri dönmeden önce yapılması gereken bir şey var. recep ivedik'e kamyoncular derneği ne demiş
(bkz: arka da üye kaydı yapacam)*
akp hükümetinin yapması doğal şeydir. hatta bence cumhurbaşkanlığı özel uçağı onu almak için özel olarak amerikaya falan da gider. çok önemli bir şahsiyet sonuçta(!) adam oradan türkiyeyi karıştırıyor, bir de buraya gelse neler olur bilemiyorum.
başbakan tarafından dile getirilen özlemdir. hemen istanbul maltepeden veya izmirden arsa alınmlıdır zira gerçekleşirse fiyatlar katlanır.

(bkz: dön dayanamıyorum artık)
f=feto
m=mustafa keser

f: dönemiyorum.
M: hooooop. Bak ben dönüyorum, sen de dönersin.
-"Tülaaay geri dööön seni çok seviyoom bitanaaam sensizz yapamaıyooooom elini ayağını öpem Tülaaay''.
ancak ve ancak cia izin verirse olabilecek şeydir.
izin vermesse bırak buraya gelmeyi o eyaletin dışına piknik için dahi gidemez o şahıs kanımca.
hoşşikliktir.
akla dört farklı ihtimali getiren çağrı.

1. son günlerde kimileri kabullenmek istemese de az çok bir akp - cemaat gerginliği var. ve tayyip fethullah'a mesaj verip ufak çaplı bir meydan okumayla amerika da yaşadığı gerçeğini kullanarak fethullah'ı zor durumda bırakmaya çalışıyor. ve bu yolla fethullah'a güçlü olduğun mesajını özel yetkili mahkemeler konusunda daha pazarlıkçı ve anlaşmacı olması gerektiğini söylüyor.

2. fethullah gülen'i ülkeye getirerek yıpranmasını sağlamaya çalışıyor. bir çatışma başlarsa daha da artar bu çağrı.

3. fethullah gülen'in ülkeye yakın zamanda gelme ihtimali var ve tayyip erdoğan dön çağrısıyla rol çalıyor imaj güçlendirmeye çalışıyor.

4. sadece basit ve masumane bir çağrı.
fethullah gülen'i serbest bırak dönerse bi daha serbest bırak, yine dönerse yine bırak.
`http://galeri.uludagsozlu...hullah-gülen-i-çağırması/` tam olarak durum budur.
halki da cemaati de pasif kılarak diktatorlugunu ilan etmek icin gec kaldigini dusunuyor başbişimiz.
Fethullah Gülen'in feto değil de sayideger hocaefendi hazretleri olduğu yıllarda gerçekleşen çağrıdır.