bugün

no beyaz ekmek, yes 3 çocuk.
beyaz kadına da savaş açmaz inşallah diye kara kara düşündürür.
beyaz türkle, beyaz ekmek arasında bağlantı kurup, ekmeğe de gıcık olmuştur.
AKP hükümetinin tutarsız kararları içerisinde bala-göte denk gelmiş doğru bir adımdır. Çünkü beyaz ekmek insan vücuduna bir yararı olmayan besin kaynağıdır. Ha karbonhidrat diyecek olursanız bunu başka gıdalardan da elde etmeniz mümkün.
Her diktatör gibi sonunda kendi yarattığı bokun içinde boğulacağının sinyallerini verdiği politikadır.
dikkat et elinde patlamasın sayın başbakan.
beyaz kadina acilacak savasin alt yapisini hazirliyorlardir.
3 gün tvlerde katıldığı her prğramda anlatır durur artık.memleketin daha önemli sorunu yok tabi, gıda tarım hayvancılık bakanlığı da yok bu ulke de her şey bu adamın omuzlarına kalmış.yazık üzülüyorum valla.
ilk gördüğü ekmeğe ananı da al git demesi muhtemeldir.
önceden alkolümüz vardı sigaramız vardı bizi keyiflendiren şimdi bir ekmeğimiz kaldı keyifle yediğimiz onunlada oyna hımaanaaa .
oğlunun esmer un ithal ettiğinin resmidir.
boş işlerle uğraşıyor sanki tek sorunumuz beyaz ekmek .

bu arada beyaz ekmek candır.
beyaz ekmek ülkesinin diktatör lideri kaşar fesat'ın halkına uyguladığı zulme karşı, sultan birinci recep tayyip han hazretlerinin başlattığı kutsal savaştır. sınırda ki 4. kepekli mekanize taburuna mühimmat sevkiyatı başlamış...
erdoğan'ın savaş açtığı 213321. olgu olarak tarihe geçmiştir.
helal olsundur, bir fırında çırak arkadaşım vardı boya gibi birşey katıyoruz diyordu daha beyaz olması için, onca iş arasında böyle meselelerede arada el atması güzel şeydir.
eğitimden, sağlıktan, jinekoloji uzmanlığından, askeri stratejiden ve bil umum her halttan anlayan bir başbakanımızın fırıncılıktan da anladığını dehşetle izlemekteyim. allahım bize neden böyle yetenekler yüklemezsin?
gündem değiştirme savaşları vol. bilmemkaç
bir kere savaş değildir, tavsiyedir. ülkenin başbakanı olduğu için öncü olmak istiyor. sigara da da böyleydi. isteyen beyaz ekmek yer. isteyen esmer ekmek. o sadece tavsiyede bulunuyor.
icraatları ile milletin ruh sağlığını bozarken ekmeğe savaş açarak fiziksel sağlığını düşünmektedirler.
Erdoğan suclu da beyaz ekmek masum mu sanki. sizi bilmem ama ben şahsen ekmeğimizden utanıyorum. Avrupanın,hatta dünyanın en kötü ekmeği. Neden basit bir şeymiş gibi dalga geçiliyor anlamıyorum. Emeklinin,işçinin,memurun maaşlarını yeteri kadar yükseltemedi diye böyle küçük görünen ama önemli meselelere değinmesin mi? Bu mesele en az 3 çocuk meselesi değil. Zaten her öğünde yediğimiz bir gıda ürününün kalitesizliği mevzusu. 3 çocuk muhabbetine ben de ayar oluyorum . o başlık altında hukümete gereken cevapları vermiş bir yazar olarak bu başlığı da sapına kadar alkışlıyorum. icraatlere yapmalı yorum, kişilere olan husumetimizi bir yana bırakıp. Bizim ekmeğimiz her türlü eleştiriyi hak ediyor. Başbakn gibi bir makamn bu konuya değinmesi bilincin artması bakmından son derece faydalı olabilir. Hele ki bi de satışını yasaklasa büyük bir sorundan kurtuluruz. Gelecek neslin kafası daha iyi çalışır. O derece önemli bu ekmek meselesi. Aynı ekmeğimiz gibi kof olduk amk
O ekmeği düzenli yiyip mallaşmamak zor.
(bkz: beyaz ekmek yiyelim diyene bok ye demek)
(bkz: beyaz ekmek/#18300425)
(bkz: işsiz tasarımlar)
http://www.bobiler.org/yalan_haberler_m259326n
biner atına ekmek için sefere çıkar ..
ırkçı bir tutumdur.

(bkz: kepek ekmeğine laf edilmemesi)