bugün

gezegendeki bütün tıp fakültelerini işgal eden şerefsizlerdir. stanford tıpta okuyan komşumuz vardı lan! atayım kendimi en kısa yoldan...
çocuklarının başarasızlıklarından anne ya da baba sorumludur. eğer düzgün ve iyi yetiştirmişlerse sorumluluğunu bilip okurlar. evet ben de onlardan biriyim.
(bkz: her yıl öss ye girip her yıl kazanan komşunun oğlu)*
bir tane bile başarısız , sefil , gerizekalı , çalışmayan , tıp kazanmayan , bir komşu çocuğu görülmemiştir. bütün hepsinin osuruğu mis kokar. onlar hata yapamaz. onlar insan değildir.
onları alıp topluca yakmak lazım. arkadaş örnek vere vere bıkmazlar. yok çok efendi çocuk namazında,niyazında..... bir sürü şey söylerler.
ama en acısıda makina mühendisliği okuyup bitirememektir. ajdar bile bitirdi sen bitiremedin diye taşşşaak geçerler.

anne-baba gizlice konuşur.

-yaa bey napcaz bu oğlanı.bitiremedi okulu.
+ya hanım bizim oğlandan bi baltaya sap olmaz.
-onu biliyorum da napcaz bu çocuğu. * *
+ya hanım o zoruma gitmiyoda. ya şu ajdar bile bitirdi makina mühendisliğini bizim oğlan bitiremedi.
-abbboovv essahh beyy

e.coli içeri girer.

e.coli: çikita muzzzz muzzz muzzzz. kooonn kon kon heryerime kon. *
benim o.

evet sevgili dostlar o kafa sikici zırvaların müsebbiblerinden biri belki de en büyüğü bendim. ilkokulda derslerim iyiydi diye, deneme sınavlarında okul müdürünün kızını bile geçiyorum diye verdiler bu sıfatı. ama onlar, yani ali'nin veli'nin ve hatta sümüklü ayşe'nin annesi bilmiyordu ki o arzu nesnesi (yani ben) kütüphane yerine atari salonlarına gidiyor, ders çalışacağım diye aldırdığı bilgisayarda forumlarda çılgın atıp paylaşım yapıyor +rep üstüne "emeğine sağlık, güzel paylaşım" alıyordu.
oyuncuydum dostlar, iyi bir oyuncuydum. itiraf ediyorum kandırdım insanları. hep örnek gösterildim. siz benim yapmadıklarım yüzünden zılgıt dinlerken " çok çalıştın hadi çık oyna " gibi yaralayıcı ebeveyn sözlerine maruz kaldım. özür diliyorum hepinizden canlar, binlerce kez özür diliyorum.
onlarla karşılaştırılanlar açısından daha da kötüsü başarıdan başarıya koşan kendinken, başarısız eş dost çocuğunun daha iyi işte çalışıyor olmasıdır. allah beterinden korusun, pusulayı bu yüzden şaşırttırmasın
babanın başarıdan başarıya koşan arkadaş çocukları.
katil olmak için sebep yaratan insandır.
başkalarının çocuklarına yaptığı kıyakları kafalarına kakmamla son bulan olaydır bu bizim evde efendim..
basarıdan basarıya kosan komsu cocukları ,abimin yıllar öncesi cinnet gecırmesıne neden olmuş hatırladıgımızda hem kahkahalarla guldugumuz hem de biraz utandıgımız bır anının kahramanı cocuklardır.

o donemler teyzem kuzenıme yanı abime ,bak karsıdakı ıkızlere ıkısıde zehır gıbı devamlı ders calısıyorlar,bak karsıda kı ıkızlere annelerının sozunu nasıl da dınlıyorlar,bak senın gıbı yapıyorlar mı hıc vs gibi yanlış bir baskı kurmaya calısmıs ,farkında olmadan karsı komsularının cocuklarına karsı doldurmustur.

bırgun yıne'' bak ıkızlere hıc senın gıbı yapıyorlarmı ''dıyen teyzemin karsısında cınnet gecıren abım, kosarak camı acıp avazı cıktıgı kadar bagırarak (ki aradaki mesafe 4 metre falan bıle degıldır)'' ikizleerrrrr ikinizinde agzınıza sıcayım yeterrr be artık geberın''seklınde bagırmıs herkesı dumur etmıstır ve bu baskı seklı bu sekılde son bulmustur olan ıkızlere olmustur sankı ne gunahları varsa..
abım otuz kusur yasına gelmıs bır ınsandır , ıkızlerle halen karsılasmamak ıcın cıddı caba sarfetmektedır.
muhtemelen ailenizin sizi onlarla kıyaslamasına neden olacak durumdur. ve hep onların altında kalırsınız ama merak etmeyin o çocuklarda sizin kadar sosyal değillerdir.
şahsımında karşılaştığı durumdur. o çocuk bir gün evimize gelip gaz çıkarmışlığı vardır, kıçını bantlayasım geldi ancak "vali olmuşsun ama adam olamamışsın" dedim anlamamıştır, benzer kimsede anlamayaz.
(bkz: cetvelle çizilmiş çocuk olmak)
tamamen çenesi düşük annesinin abartmasıdır.
En nefret edilen insan tipidir. Sürekli seni onunla kıyaslarlar; bak komşu çocuğu neler yaptı sen hiçbir sey yapmadın gibi klişe laflarla insanın moralini bozarlar.
bizzat özne olarak yaşadığım durumdur. öyle illet bişeydirki insanlarda sınav puanlarımla ya da kazandığım ama gitmediğim yahut tercih edip okumakta olduğum bölümle hava atabileceğim paranoyası oluşturur. okuldur derstir ağzımı açıp tek kelam edemem.

+asdasvs dersler nasıl?
-iyi ya nolsun işte idare ede...
+yani şimdi ben kazandım çatır çatır okuyorum da sen hiçbi işe yaramadın kafan da basmıyo zaten artı hayvansın demeye mi çalışıyosun. iyice havaya girdin.
-hmm ok kib by.

tadında diyaloglara neden olur. yetkililere sesleniyorum! bunu söyleyerek gaza getirmeye çalıştığın senden parça bünyeyi yıktın geçtin zaten. bi sille de bana vurma ya. hiçbişey demediğim halde havaya girmiş damgası vurdurma! hava sana girsin gerizekalı!
en bi dayaklık çocuktur. ayrıca sürekli annemle birbirimize girmemizin tek sorumlusu şerefsizdir.
bu bir paradoks, komşumun aileside benim ailemde komşunun oğlu senden daha iyi daha zeki daha xyz.. diyorlar. anlamadım gitti.
(bkz: Önemli olan adam olmak)
(bkz: Yalan önemli olan para)
insanı hasta etme yetisine sahip olan çocuklardır ve nefret edilirler, yıllar geçtikten sonra onlara fark atarsanız vakti zamanında siz böyle böyle demiştiniz diye siz ailenizi hasta edersiniz.
Hayatım boyunca takdir teşekkür aldım ve başarılıyımdır ama annem hep ev işi yapan komşu kızlarını örnek gösterir bir de bu durum var yazıktır günahtır.
ağzı burnu dağıtılası çocuklardır. özellikle ergenlik çağında böyle bi karşılaştırmanın yapılması iyi sonuçlar doğurmaz, ileride yetersizlik ve hiç bişeyden mutlu olamama gibi sorunlara ordan sen sallan sallan depresyona...
her zaman halihazırda 3-5 tane mutlaka bulunur her mahallemizde.. sevgili, biricik anne babalarımız en ufak başarısızlığımızda hemen gün yüzüne çıkarır bu koşmaktan yılmayan insan evlatlarını. hayır anlayamadığım acaba onlar kendi evlerinde bizim başarılarımızdan hiç bahsediyorlar mı?? yok yani bizim evde onların konusu hep geçmekte de...
bak sikkocan (komşunun veledi) üniversiteyi kazandı hemde tıp,

bak sikkocan bölüm birincisi oldu x6

bak sikkocan tıbı bitirdi... gibi sözler duyup çocuğa karşı nefret duymayı sağlar.
güncel Önemli Başlıklar