bugün

1942 adet altıncı nesil yazarın bütün entrylerini, nick altı yazılanlarını okuyup altıncı nesilerin hepsi için böyle bir genelleme yapan kişinin düşüncesidir. *

(bkz: genelleme yapmanın dayanılmaz hafifliği)

edit: başlığı olmayan aynı nesilden olduğunuz insana hoşgeldin demek arızalık ve bunalımda olma belirtisi ise tamam arızalık kabulümdür.
şayet biz ailemizden hoşgeldinin herkese söylenebileceğini öğrendik.
genellemedir. sapla saman karıştırılmıştır. herkes bir değildir.
(bkz: o ben değilim)
hayatı ve varoluşu determinist ve analitik açıklama ve anlama çabasını arıza ve bunalım olarak anlamış olan, eskaza login.php formunu daha evvel bir tarihte doldurup yazar olmayı becermiş eski nesil <caps>avam</caps>ın kendi derinliği kadar çok sığ tespiti.
sözlükte. (bkz: altıncı nesil asagı altıncı nesil yukarı)
''beni de alın lan aranıza''

beşinci nesil arızalı bunalım yazar.
(bkz: üstüme alınmıyorum alınamıyorum)

edit: tamam arıza kısmı az buçuktur...

edit 2: ne yapılması gerekiyor verilen eksiye evet arızayım evet bunalımım mı denmesi mi acaba diye bir soru yöneltmem gerekiyor...hatta vurun kırbacı. (bkz: bincem üstüne vurcam kırbacı)
olay aynen şöyle gelişir (genelde). sözlüğe gelen yeni yazarlar, evet güzel yazarlar, fakat anlatmak istediklerini ifade hususunda biraz sıkıntılı durumlara düşebilirler. bunu gören ergen ve kendini kıdemli hisseden bir üst nesil yazarımız ulan sikiyim sözlük göt oldu bu 6. nesilleri alanın ben!!! gibi söylemlerde bulunur içinden (dışa yansıtanlar da olmuştur ve ışık hızıyla uçurulmuştur) neticede bu tip galeyana gelmeler sonucunda ulan ben bu yeni nesile bir şeyler yazmazsam olmaz yazayımda rahat edeyim şeklinde bir hayıflanmada bulunduktan sonra başlar içini dökmeye önceden de not alınmıştır. bu şunu dedi bu şunu yaptı... zaten yazarımız olayları incelerken olumsuz yönleri genelde ele alırken olumlu şeyleri (birçok kıymetli yeni nesli)görmezden gelerek genellemesiyle sikip atmıştır tabiri caizse... tabi bunu gören yeni nesilimiz durur mu kardeş bak genelleme yapıyorsun ben gayet iyim ben filanca dergide editörüm falanca dergide köşe yazarıyım afedersin ama seni ayakta siker atarım, şeklinde başlığa derdini dökerler. şu da çok popülerdir genellemeler genelde yanlıştır. biri bir genelleme yaparsa bir diğeri kesin böyle bir yöntem kullanarak ayar vermeye çalışır.

uzun lafın kısası bunlar reklam kokan hareketler... -biliyorum bu cümlenin de boku çıktı ama doğru söze ne denir-

edit: usta ve deneyimli ve aynı zamanda başlığı açan yazarımızın entry sindeki imla hatalarını görmemekte elde değil...
liseli olmalarından kaynaklanıyor efenim.
(bkz: altıncı nesilleri liseli sanmak)
+ arızalısın ve bunalımsın.
- eeeeeeeeee?
+ bir çeki düzen ver kendine.
- eeeeeeeeee?
+ yok lan birşey, sen aynen devam et. *****
altıncı nesillerin hepsinin birebir olarak tanındığını düşündüğüm önermedir. ama ben seni tanımıyorum ki.
(bkz: merhaba altıncı nesil aramıza hoş geldin)

bizleri alın aranıza kucaklaşalım. olmadı çocukluğumuza ineriz.