bugün

enteresandır.

böyle bakıyorsun gerçekten güzel yani. insanın yaşayası geliyor.
(bkz: sikme de yanında yat)

ne demek bazı? güzellik göreceli değil midir? leyla güzel miydi de mecnun dağları deldi. bırakın efendim bu işleri. enteresan.
aşık olduğun kızdır. bir başka görünür insana. sen bakarsın bir off çekersin arkadaşına gösterirsin * o kadar da değil be diyebilir aşık olduğum kız bana göre dünya güzelidir. *
olağan ve kıstasla alakalı durumdur. çirkin bir kız ile güzel bir kız yan yana gelince, çirkin kızı kıstas alarak yanındakine güzel dersiniz yada güzel kızı kıstas alarak yanındaki kıza çirkin dersiniz. kızların hepsinin güzel yada çirkin olması paradoksal alana tekabül eder. çünkü bütün kızlar güzel yada çirkin olduğu zaman o kızlara güzel yada çirkin diyemezsiniz. şimdi içinizden ''ne diyor lan bu adam?'' diyebilirsiniz ama gerçekten durum böyleymiş, isviçreli bilim adamları açıkladı. yani dünyada sadece çirkin kızlar olsa, bu gün yüzüne bakmak cesaret isteyen kızlara hayran olabilirdiniz. insan içten içe, insan oğlunun sosyal hayatta dayatmaya çalıştığı, yada modern dünyanın gerekliliği dolayısıyla bize çok önemliymiş gibi hissettirilen ancak, resmen ve fiilen yaşayamadığımız ''demokrasi'' kavramını düşünüyor. yaradılışımızda bile adalet yokken, sosyal hayatta bunu harfiyen yerine getirebilecek kudreti kendinde görebilen siyasetçileri mesela. yada farklı potansiyellerde, elimizde olmayan fiziksel veya metafiziksel farklılıklara rağmen, aynı kıstaslar kullanılarak yargılanacağımızı ve ölçüleceğimizi iddia eden dinleri. tabi bütün bu durumların, açılan 6. tuborg fıçıyla da alakası olabilir.

edit: dinle ilgili bir durumdan bahsettim, şakirtler seri eksilemiş. aynen devam, kalbimdesiniz.
cevabı kendi içerisinde olan gereksiz başlık. bazı kızlar çok güzeldir, bazıları çok güzel değildir. şimdi dağılın!
kötüdür. insana çektirir.
bazıları çok sanatsal ve ilginç bir güzelliğe dahi sahip olabiliyor.
moral bozar. çok kötü moral bozar. lakin ne zaman böyle bir durumla karşılaşsam yüce yaratıcıya olan inancım daha da kuvvetlenir. böyle bir güzellik kendiliğinden ortaya çıkmış olamaz, mutlaka bir tasarımın eseridir diye söylenirim kendi kendime.
algıda seçicilik.
bu tip kızları görmek acaip derecede üzülmeme ve moralimin bozulmasına neden oluyor sözlük. bir de sadece ben mi üzülüyorum böyle bir durumda diye merak ediyorum niye üzüldüğümü merak etmeden.
görsel
nesilleri tükenmeli ve yok olmalılar duff lar olmasa güzel ne bilmezdiniz kekolar.
muhakkak. hepsinin çirkin olacak hali yok herhal. * *
bakış açımda biraz değiştirme oluştursa da hala bir kız arkadaş edinmem için yeterli değildir.
Ama squat yapan bazılarının göze saha güzel gelmesi diye devam edendir.
gayet normal olan durumdur.
(bkz: Barbara Palvin)
(bkz: Jeniffer Lawrance)
god damit çok güzeliz.
Bazı kızların o kadar güzel olması ki insanın ağzının suyu akması. Tanrım ne güzel yaratıyor.
allah sahibine bağışlasın da;

kendi beğenmiş narsist kaynıyor aq sözlüğü.
he anladık güzelsiniz he.
Herkes birilerine göre güzeldir. Bazıları da bazılarına bazı olduğuna göre her kız güzeldir.
bazı değil bağzı kızlardır.
Yazık more, Suna bir şişme Bebek Alın bari.
Sinirimi çok pis bozan bir olay.
Niye karşıma çıkıp zar zor topladığım dikkatimi yerle bir ediyorsunuz ya, keşke gözümde perde olsa da sizinle hiç karşılaşmasam.
ama sadece bazıları. çok değişikler. neden hepsi güzel değil ki sanki? hepsi güzel olsa, dünya da güpgüzel olsa onlarla ne güzel olurdu. hep güzel.

tanrı neden çirkin kızları yaratmış ki? çok saçma. onları da güzel neden yaratmadı ki? bence tanrı yok, olsa hepsini güzel yaratırdı.
(bkz: güzelliğin zulme çaldığı sınır)
güncel Önemli Başlıklar