bugün

evet doğrudur türk kızları yavaş yavaş orospulaşıyor çıkın bir sokağa metrobüse girin oğlanlarla sarmaş dolaş bir o kucağa bir bu kucağa giden orospular var insan düşünüyor bunlar kimin kızı diye bir kısa etek altından kalça gösterme am gösterme fulyasıdır almış gidiyor. bunların hepsine alevi çocuğu veya rum çocuğu demek yanlış olur bende aleviyim ama bizim aile e n azından giyinmeyi biliyor. bunlarıda islami bir kimlikle değil türk kimliğiyle yazıyorum.atalarımız bu ülke için boşuna kan dökmüş sözlük bile cinsellik kaynıyor.biri bana kültürümü geri versin. biz hunların selçuklunun kölesi olmayı bile hak etmiyoruz. bu bizin içinde 1500 sonrası osmanlı da var.
alın size recep tayip erdoğan ne din kaldı ne türklük kılıçdaroğlu en azından türklüğü koyardı.
kimi türk erkeklerinin "orospu" sevmeye başlamasındandır o.
kızlar sokakta metrobüste birbirlerine sarılıp, birbirlerinin kucaklarına oturmuyorlar sonuçta.
yoktur böyle bir şey, sen ortamını değiştirmişsindir. suçu kızlara değil gittiğin mekanlara at.
kariyer basamaklarını hızlı tırmanmak için tüm silahlarını kullanmaktan geri kalmayan tüketim toplumunun kızları.
türk erkeklerinin gavatlaşmasıyla doğru orantı göstermiştir.
türk erkeğinin pezevenkleşmesindendir.
(bkz: türk erkeğinin ibneleşmesi)
bakış açısıyla ve niyetle ilgilidir. bursa ulu camiye gitseniz tüm kızlar imana geldi namaza başladı zannedersiniz.
allahtan sivaslıyım sivasın alevileri bile çoğu yerin sünnisinden daha türk daha müslümandır.
Bence hormanal bir durum. Regl günündedir gitmeyin üstüne. Bir hafta sonra normale döner.
Batılılaşmayı götünden anlamış olan nesildir.
nedendir iyidir kötüdür tartışamam fakat 1 adet erkek sayesinde gerçekleşmiştir.
aldatmayı sadece biriyle yatmaktan ibaret sayan, bedeninden önce yüreği orospulaşmış kişicikler..
Bazı erkeklerin oruspulaşması değildir.