bugün

"bazen düşünüyorum da..." diye cümleye başlayan adamlar aslında hiç düşünmüyor
babamın ölümü çok sarstı beni. Ve sadece babamı düşünüyorum, düşünülecek bir düşüncem olduğunda. Bazen düşünüyorum da, bir erkeğe dağ gibi babasının ansızın ölümü kadar ne koyabilir, hiçbir şey. Çok düşünüyorum çok çok babamı. Çıkardım içimden herkesi.
büyüklerimiz bizim yerimize düşünür.
görsel
bazen düşünüyorum da "bok vardı senin için üniversite bıraktım" diyorum kendi kendime. Şimdi mezuniyetime bir sene kalmış olurdu. Ancak iyi oldu, hem seni tanımama, hem yaşananlara hem de benim hayatımı Mersin'de devam ettirmeme.
dirseğini pencerenin soğuk mermerine dayayıp serin balkonda oturmak ve denize uzun uzun bakmak hala bir sürü tembel hayalim olduğunu hatırlatıyor bana. Bunları uykudan kaldırmak için 1 kişiye daha ihtiyacım olduğunu düşünüyorum. en az benim kadar isteyecek bu rönesansı. Şu ortaçağda derebeyi olmaktan sıkıldım.
neden sürekli bir şeyleri düşünmem gerekiyor ki? soru sormak için değil yani ben bazen bunu ciddi ciddi düşünüyorum.
sahip olduğum şeylerin kıymetini daha iyi anlıyorum. allaha sağlık ve huzur verdiği için şükrediyorum ve yaşamın kıymetini biliyorum diyebilmektir.
bazen düşünüyorum da oğlum federal bırak işi gücü git bir sahil kasabasına yerleş. sonra bir daha düşünüyorum da çok mu klişeyim acaba ne?
benim derdim gecenin bu saatinde çöpü karıştıran bir çingeneninkinden daha büyük olamaz. neticede ben tokum, o ise aç.
her seyin boyle olmasinda hic bir sucum yok.
ademle havva o elmayı yemeseydi her şey çok güzel olabilirdi.
bazarov iyiydi be!
bazen düşünüyorum da; galiba birileriyle aynı şeyi düşünüyorum.
keşke her şey iyi gitse keşke güzellik olsa keşke bozuk saatler olmasa.
ya da biz ölürken birileri de ömelidir eğer güzellikler olmuyorsa.

sizde azalarak bitin!
bazen düşünüyorum da nese siktir et git yat uyu.
O anlık uydurulabilicek yalanlar dizisi için beynin kısa süreli düşünme yetisidir.
hedeflerine ulaşmak için sadece düşünce gücümü kullanan biriyim. bir boka yaramıyor ama.
Bazen her şey çok anlamsız.
bazen düşünüyorum da, ot olsak daha iyiydi amk.
bazıları çok gereksiz.
bazen düşünüyorum da; neden bazen düşünüyorum lan ben? neden daha sık düşünmüyorum?
bazen düşünüyorum da, kadınlar olmasaydı ne olurdu amk.
Ne boktan bi hayat yaşıyoruz lan?
bazen düşünüyorum da hayat ne tuhaf vapurlar filan..