bugün

sırf allah kelamı ettikleri için muhalefetin umurunda olmayan garındaşlarımızdır.

mücadeleye devam. cihaddır bu. Daeş, pyd, esad, putin vay be kaç düvele mücadele var burda. Daha fazla destek gerek.
esad-hizbullah-rusya ittifakı tarafından yurtlarından edilmek istenen soydaşlarımızdır!onlara bizden başka yardım edebilecek kimse yok!yüreğimiz acıyor!
TANRI TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSiN. Allah yardımcıları olsun.
Türkceyi bırak türkmen şivesini bile bilmiyorlarmış sadece aralarında %5 tükmence bilen var , ana dilleri arapca. Ve onların din anlayışıyla bizdeki din anlayışı 180derece farklı ceşitde.
olmayan kişilerdir. ilber ortaylı bile öyle bir türk grup yok demiştir. ki onun demesine gerek yok. akp şunlar türk dedi diye önümüze gelene türk diyecek halimiz yok.
isme takılmaya gerek yok, o bölgede önem arz eden türkmenler yaşıyor.
Suriyelilerin bile bilmediği türkmenlerdir. Belki iki üç köy var.

Ve bu insanlar kaçmayıp esada karşı savaşıyorlar. Biz de bunlara silah yardimi yapiyoruz. Mantığını bilen varsa anlatsın. Derdimiz turkmenler degil bunu biliyorum. Neyin pesindeyiz onu bilmiyorum.
türkmen'dir onlar başka söze ne hacet. çöldeki çapulculara, batıdaki temiz yüzlü kalleş çocuklara benzemezler. kolay kolay bırakmazlar vatanlarını. ortalığı perişan eden araplara verdikleri destekleri türkmenlere verselerdi şimdi evlerindeydi gerçek kardeşlerimiz!
her ne hikmetse gündemden düşmüş türkçe bilmeyen türkmen topluluk. düne kadar malum kesimin ve reyizlerinin ağzından düşmüyordu. ne oldu da unutuldular acaba ?
yoh !

onlar artık vatandaşımız oldu, jöleli saçlarla karılarımızı kesiyo !

bizim memetçikler de onların topraklarını kurtarmak için şehit oluyo !
az önce bunlardan biri eline almış tespihi dilinde muhammedi gelmiş iş yerime para dileniyor.
ulan yarrağım senin cizre'de işin ne! sakarya'ya git sen.