bugün

Genellikle benim için çok zor oluyor hele kızı tam olarak tanımıyorsam öpsem mi yoksa elini mi sıksam arasında gidip geliyorum sonunda ne yaptığımı bende bilmiyorum ama can sıkıcı bir durum.
bakışmamız, hatta numaramı alıp gitmesiyle son bulur.
gönül ister ki elinden tutup yatak odasına götürmeyi. ama şartlar olgunlaşmış değildi bildik hoş geldiniz deyip yerimize oturmayı.
zaten misafirlikteki o güzel kız hoşgeldiniz der ve odasına çekilir, seninse elinden hiçbir şey gelmez odasının kapısına bakar durursun acaba odasından ne zaman çıkar diye ve sen; o ailelerin sıkıcı nasılsınız, eyiyiz la eyi eyi muhabbetlerine katlanmak zorunda kalırsınız.
Gittiklerinde oturdugu sandalyedeki sicakligi opup, yuzumu surterim sandalyeye.
Güzelse tadından yenmez.
hiçbir zaman akla ilk gelecek şey olmaz. hatta ben artık ilgilenmiyor ayağına yatıyorum görürsem. nasıl olsa birşey olmayacak hiç değilse onurlu bir şekilde izlenim bırakıp ''aa bana selam bile vermedi,ne burnu büyük çocukmuş'' dedirtebilelim kıza. tavsiye ederim, bence böyle yapın, kızın kendini bir bok sanmasına ve yok yere egosunu tavan yaptırtmasına izin vermeyin.
insanların iletişim kurma yoksunluğundan kaynaklı problem türetecek durumlardan birisidir.sorunda çift taraflıdır.

(bkz: türkiyedeki medeniyet eksikliği)
bayram ziyaretine anlam katan kişiliktir. eğer bir de güzelse bazılarının bayram ziyaretlerini sevme nedeni olabilir.