bugün

hangi şehirlerde bu uygulamanın olduğu merak edilen karardır.

başlık başıma.

tanım: esas yazarın ortadan kaybolmasıyla yalan olduğu sanılan haber müsveddesi.
Başbakan Tayyip Erdoğan' ın yaptığı büyük hata. Zamandan israfa sebebiyet vermek doğru değildir. ayrıca ateistlerin 9 gün tatil yapmasını eşitlik ilkesine aykırı buluyorum, chp anayasa mahkemesine gitmelidir. inanmıyor ama dokuz gün tatil yapıyor.
Öğrenci veya memur değilseniz fazla ilgilenmeyeceğiniz hadisedir. Zira bayram günü bile çalışma ihtimaliniz mevcuttur.
haberlerde bir türlü göremediğim hadise.
başlık sahibinin ortadan kaybolmasıyla asparagas olması gerçeğinin arttığı haber.
nasıl olduğuna hala anlam veremediğim acayip hadise.

bayram perşembe ya da cuma günüydü diye hatırlıyorum ben. onların üzerine zaten tatil olan cumartesi ve pazar da gelir, sonra pazartesi günü hayat normale döner, herkes işine okuluna gider falan. bunun haricinde nasıl bir şey olabilir ki tatil 9 gün olsun? pazartesi, salı ve çarşamba günleri de mi tatil? e o zaman nasıl iş demezler mi adama? bayramdan önceki 3 gün niye yatsın ki insanlar?

aslında çok iyi olurdu ha.
adanada valilik tarafından ilan edilen durum. şöyle der:

"Ülkemizde ve ilimizde devam eden H1N1 Pandemisi ile ilgili yapılan çalışmalar ve alınacak önlemler konusunda 20.11.2009 tarihinde toplanan il Umumi Hıfzıssıhha Meclisinde; salgının gücünün artması ve okullarda devamsızlık oranının % 10a ulaşması göz önüne alınarak, 23-24-25-26 Kasım 2009 tarihlerinde ilimizdeki tüm okulların tatil edilmesinin uygun olacağına karar verilmiştir." *
olmaması durumunda okullardaki domuz gribi vakaları artıcaktır.
tatilin cumadan başlayacağı düşünülürse 9 gün olması saçma olacak olan bir karar ya 10 gün olur yada 4 te kalır.
aslı astarı olmayan haberdir. son dakika haberi geçen hiçbir sitede izine rastlanamamıştır. *
bursa'da domuz gribi sebebiyle gerçekleşmiş durum.
tatilleri seviyoruz işte nerden bi tatil çıkar uğraşındayız saçma bir olay cuma günü bayram ama p.tesi gününden tatil..
Güzel şehrim Adana'da bir "sınavlar silsilesi" bombardımanının ardından gelen güzel haberdir ansızın mutlu eder
özellikle adana da 9 gün tatil olayı doğru mudur diye merak ettiğim durum. kesin bir şey söyleyin lan heyecanlandım bak.*
görünce bir heyecanla balıklama atladığıım ama diğer entryleri görünce hüsrana uğradığım önermedir. antalya da da tatil 9 gün olsun dileklerimizi sözlüğe iletiyorum.
siz istediğiniz kadar yapmayın, biz bir çaresine bakıp lokal değerlendiririz ve total i bir şekilde buluruz. biz türkiye'liyiz. küçüklerimizi severiz, büyüklerimizi sayarız. varlığımız türk varlığına armağan olsun.
bir defa tatilin uzatılması ekonomiyi olumsuz etkileyecek eğitim öğretim sekmeye uğrayacak.Yani yeterli altyapı oluşmuş hadi tatil yapalım.işinize gelirse...
domuz gribinin de etkisinin olduğu olay.
neden sadece bursa ve adana'da olduğunu çözemediğim olay. oysa daha kritik yerler var ve bunlar tatil edilmedi. tatil edilecekse türkiye komple tatil olsun.
bayramın tam hafta başına gelmesi durumunda oluşan durumdur. 3-4 günlük bayram tatilleri, çalışma gün sayısının haftada 5 olduğu ülkemizde haftanın göbeğine yerleşirse 9 günlük bir tatil ortaya çıkar.
üniversitelerde de geçerli olması gereken durum.
turizm bakanı yalçın topçu açıklama yaptı. önümüzdeki bakanlar kurulu toplantısında gündeme gelecek olan konu, resmi tatilin pazartesi, salı ve arefeyi de içine alan çarşambanın da katılımıyla uzatılacağını belirtti.
Beni ırgalamaz bizim şirket zaten birleştirdiydi.
Bana her gün tatil.
Eğitim öğretimin amk, turizmci para kazansın yeter zihniyetindeki adamın uğraşı.