bugün

bir hakkari üniversitesi arkeoloji ikinci öğretim değildir.
Bayburtta universitede varmış gitmek nasip olmadı.
Gidip burada okuyorsan sonra gidip 4 yıllık üniversite mezunuyum iş yok dersen sikerim belanı.
bu üniversitenin bu bölümünden aldığınız diplomayı rulo yapıp götünüze sokmak suretiyle kullanabilirsiniz. başka bir işe yaramaz çünkü.
yakın çevre haricinden de gidenin aklını sikeyim. bırakın çevre muhitte ikamet edenler gitsin.
okuyun arkadaşlar. dgs ile gazi üniversitesine geçiş yapan tanıdıklarım var. aldırmayın buradaki oxford mezunlarına.
ilk dönem sonunda Boğaziçi işletmeye yatay geçiş başvurusunda bulunmak isteyen öğrencilerdir..
yatay geçişin ne olduğunu bilmeyen embesillerin taşak geçmeye çalıştığı durumdur.
(bkz: cahil)
hala inanmayanlar var. https://www.google.com.tr...2116352,15z/data=!3m1!4b1
Bir umuttur yaşamak. Belki de ortalama tutarsa...

Şaka şaka yarrağı yemektir.
bayburtta üniversitemi varmış vay akm dedirtir.
burayı kazananlardan (bkz: bayburt un hayranlık uyandıran dönel kavşağı)'nda selfie bekliyorum. ilk şukuyu ben vericem.
bayburt'ta veya yakın komşu bir ilde yaşamıyorsanız bence yazmayın hatta düşünmeyin.

ağırlıkla devlette çalışılacak bir bölüm olsa farketmez ama özel sektöre yönelik bir bölümü hiç okumayın derim bayburt'ta.

illa yeni açılan ve size uzak bir karadeniz üniversitesi yazacaksanız gidin amasya, giresun, kastamonu, tokat yazın. hatta bilecik, erzincan yine yazın. ama bayburt..

ülkede son yazılacak yerler hakkari, şırnak, ardahan, bayburt.
ilk hafta öğrenci sayısı yarı yarıya iner . çünkü gidenler bir daha geri gelemez . . .
bayburt
bayburt üniversitesi
işletme
ikinci öğretim

(bkz: nasıl işsiz kaldım)
(bkz: hayatımın 4 yılını nasıl çöpe attım)

kişisel not: bayburt işletme neymişahahahahhahassktirahahaha!1!!111bir1
görsel
Kazanılan bir yer mi burası ?
biz zamanında ortaokula erzurum'a gidiyoduk şimdi üniversitesi var.
hiçbir şey öğretemese bile bayburtun türkiyedeki yerini öğretir.
eğer beyniniz o derece ileri zeka ise gidin oxfordu kazanın okuyun, güzel ilimize laf etmeyin gebeşler; dedirtir.
okunur mu merak ediyorum.

okuyup benimle deneyimlerini paylaşmak isteyenleri bekliyorum.
Bazı orospu çoçuklarının şaka yaptığını sandığı memleketimin güzide okulu ve bölümü.
Gereksiz bilgi ve kelime israfı. Kimse senin ne cacık okuduğunu öğrenmek istemiyor, umrumuzda da değil bu yüzden bizimle değilsin diyoruz ve 3 hayırla uğuruluyoruz, yolun açık olsun.
Ülkedeki isletme acigini dolduracak, dünya standartlarinda egitim sunan, gelecegi parlak gencleri mezun eden bilim yuvasi.