bugün

Sözlüğün ilginç ayrıntısıdır. Arka sokaklarda neler oluyorsa artık? Yazık gerçekten.
çok mutlusunuz keşke ölseniz.
Insanın aklına kötü şeyler getiren durumdur. Arka sokaklarda neler oluyor ey modlar?
bayan yazarların naif üslupları ve satır aralarını dahi akıl ve etik süzgecinde süzüp damıtmadan entry girmemelerindendir.
akla değişik değişik şeyler getiren sorunsaldır.
oluyorlar kardeşler. emin olun oluyorlar...
gerekli donanımları olmadıklarından ötürü , sürekli bazı şeylere koymaya çalışmamalarından olabilir.

edit : yani seviyeli olmalarından ötürü.
Sözlükte bayan yazar olmadığındandır, çaylak olan kadın yazarlar var ama.
Oluyorlar, hemde kac kez. Bunlardan biride benimdir.
9 senedir yazarım bir kere çaylak olmadım.

Olmadım çünkü meme demiyorum. Meme meme meme yazmıyorum sürekli. Memeli olanları taciz etmiyorum. Futbol yüzünden kavga çıkarmıyorum, sevdiğim bir sporcuya küfredildiği zaman küfreden kişi ile kavga etmiyorum. Yıllarca hakkımda iyi şeylerde yazıldı, çok kötü şeylerde. Aileme küfürler eden de oldu, bana da ettiler. Bir sapık gibi takip edip, kim olduğumu öğrenip bununla benl yıpratmaya çalışan da oldu.

Hiç tartışmaya girmedim çünkü bu tür ortamları ciddiye almadım. Günlük hayatın acımasız, iğrenç ve sıkıntılı yönünden kaçmak için kullanıyorum, eğleniyorum. Burada bana küfür edilmiyor, benim yarattığım kişiliğe sövüyorlar. Ona sevişelim mi mesajları çekiliyor, o eleştiriliyor ya da o seviliyor. çıkış yaptıktan sonra hiç umursamayacağım, aklıma gelmeyecek, ya bana neden böyle dedi düşünmeme neden olmayacak bir ortamda çaylak olmama imkan yok.

Elbette önemli olan şey saygı, seviye, eğlenebilmek. Bu olayın kadın ya da erkek olmak ile ilgisi yok. Eğer yazdığın ortamdaki tanımadığın insanların senin hakkında ya da değerlerin hakkında söyledikleri çok umurunda ise çaylak olursun. Böyle olmamak lazım.
Arka sokaklarda işlerin döndüğünü gösteren durum.
Sözlüğün kanayan yarasıdır. Evet.
niye olmasınlar ki o oytunkaranın hüsnü kuruntusudur evet.
bayanlıktan değildir o, sıralı sekili, usturuplu yazmalarından kaynaklanmaktadır.
Sözlükte ayrımcılık olduğunu gösteren durum. Evet.
Gayet de oluyoruz

Tanim: kabul edilmeyen iddia.
sözlükte bayan yazar olmadığı da göz önüne alınırsa şaşırılmayacak durumdur.
En çok kadın yazarlar çaylak olmaktadır. Lookin, scarlet witch, çiçekli, baci, pigletin mayosu, adikari, paradise, ve daha niceleri hiç yoksa ayın on gününü çaylak geçirmektedir. Atma oytun.
Mod ekibinin kızları takip etmesinden anlaşılan durum. Hep bize çaylaklık. Evet.
Başlık sahibinin arada bir çaylak olmasıyla çürütülen iddia.
Modların adam değil kızları kayırdığını gösteren gerçektir. Evet.
moderator sevgilim oldugundandir.
kiskanmayin ezikler.
çünkü onların mavi saçı var snn be slk.

bir iddiadır.
10 günlük çaylaklıktan yeni çıktım.

Tartışmayalım istersen.
Düpedüz yalandır yaf.
yalandır.

2 gün yazar, 8 gün çaylağım. hatta son çaylaklığımda çaylakken tekrar çaylak yaptılar. hatta bdv'den banlamakla tehdit ettiler. hatta annelerine şikayet ettiler beni, bir tur da o çaylak attı. öyle yani.