bugün

Sözlükte erdem ışığı ve mükemmel anlatımlarıyla erkeklerin fersah fersah ilerisinde olan bayan yazarlara "entrylerimi oylayıp başlıklarımı canlandırır mısın cnm!?" diye ahlaksız bir teklifte bulunmaktır. Teklif edilen kişinin "hayır" demesiyle olay kapanır.
+ bir gece için 150.000 $ veriyorum tatlım.
- yine olmadı olum... ben erkeğim!
+ hasiktir ya...
-benim olur musun?
+ uff snne be slk s.s.
+ sana 1000 lik almancı misketimi vereyim ama sen de ağızdan öptür..
- Hayır be salak mısın?
+ tamam..
+ mahallede saklambaç oynarken bizim eve saklanalım mı?
- Hayır!!
+ tamam..
böyle olması tamamen erkeklerin suçu.
öyle tabi, bayanların götünu kaldırdınız, artık resmen ütopya var. bazı bayanlar dünyanın kendi etrafında döndüğünü düşünüyor ve eğer o bayanla ilgilenmezseniz bunalima giriyorlar. ulan bunalıma gireceğine bi sevişme teklifini de sen yap. illa sadece edilen teklifleri kabul edecen, bir hamle yapmak yok.

bir erkek bir bayana ahlaksız teklif yapıyorsa, bir bayan da erkeğe ahlaksız teklif yapacak durumda olmalı, ama değil.

tanım: ahlaksız teklifte bulunmaktır.

not: bazı bayanları tenzih ederim, sevişme teklifi edenleri tabii ki var ama çok azlar, buradaki olay sevişme değil örnek olarak veriyorum.
ahlaksızlıktır.
ahlaklı olsa sözlükte takılmayacak insanların yapacağı iş. yanlış anlaşılmasın şahsım başta olmak üzere son derece ahlaklı yazarlar da var. *
(bkz: sevişelim mi)
- Al şu parayı, bizim işi hallediver..
+ olmaz.. Bu rüşvet. Almam!
- Tamam..
sözlükte, bayan yazarlara ahlaklı teklifte bulunmak başlığı var mi diye aratandır.
+ yazılarını mouse ile okşamak istiyorum nilay..
- pisliksin samet =) hayır.
+ tamam (gülücüğe odaklan)
türk sapıklık geleneğinin ilgi çekmeyen klasik davranış biçimlerinden biridir.
(bkz: sekselimmi)
+ sen bisiklete binerken terkinde oturmak istiyorum nilay..
- iyi de benim bisiklette terki yok ki.
+ işte bende var..
+ pantolonumun cebinde sana bi sürpriz koydum. elinle ellemen lazım. elini cebime sokar mısın nilay?
- hayır samet..
+ peki tamam.. buseee =)
@ defol samet!!
hoşlarına gitmeyecek bir davranıştır. tanışabilir miyiz ?