bugün

futbolun fanatik taraftarlarca işgali.
(bkz: two yellow no out)
mirsad türkcan'ın hırsı
ömer onan'ın seriliği
pau gasol'un adı yeter.
beyaz gölge dizisiydi bir zamanlar .
(bkz: hiç)
Magic Johnson,John Stockton,Reggie Miller,Harun Erdenay,Orhun ene...Bu liste uzar gider..
sevdiği hatunun Beykoz maçlarında saha da sağlık görevlisi olarak nöbetçi olma ihtimali.
basketbol oynarken sarışın güzel bir kızın sana baktığı anda senin basket atman...(hemde 3 lük)
ve kızın sana hayranca bakması bence gayet yeterli bir sebep.
- beyaz gölge
- ismet badem - murat murathanoğlu ikilisi
- kartal abi (1992-1999 yılları arasında keal'de okuyan ve basketbola ilgi duyanlar bilir)
- reggie miller , michael jordan, scottie pippen , clyde drexler , charles barkley ...
- carlton myers, yann bonato vs...
basketbol topudur, sokakta arkadaşlarla basketbol oynayabilmektir. hiç sevmem aslında basketbolu. ama topu eline alıp arkadaş ortamında şöyle bir sahanın tozunu attırınca çok hoş be abi.
(bkz: iddaa)
tek ve dev bir ifadeyle: shaq!
sex e benzemesi.basketbol, bir deliğe sokmanın verdiği zevktir
elle oynanması, topla oynanması, bir deliğe top sokma çabası olması.
güzeL oynayıp kızların sempatısını kazanma ıstegi.
3 yıl önce gitmiştim.
Tek gitme sebebim boyum daha uzun olsun diye düşündüm.
kaan kuraldır.evet.
sert ve hızlı oluşu.
Bir sporu sevdiren çok fazla sebep vardır. Ancak bana basketbolu sevdiren , hatta maç kaçırmayacak noktaya getiren želijko obradovič oldu.
uzun boylu olmak.

arkadaşlar potanın ağlarına bile değemezken ben çift elle smaç yapan adamım.
Nedene gerek yok.
isyankar bir havası oluşu.Özellilke sokak basketbolu buna çok yakışır.
Basketbolcu kuzenler yeterli. Istemeseniz de oynamak sevmek zorunda kalıyorsunuz bi yerden sonra. He bi de sürekli maçlara götürmeye çalışan baba da etkili tabi.
yoktur öyle bir neden.

ulan basketbol nedir lan. kocaman bir top. zıp zıp zıp.
* son saniye basketiyle tüm kaderin değişebilmesi

* smaç, blok gibi coşturucu hareketler

* futbol gibi 1buçuk saatte 1-2 gol olacak diye beklemezsin, basketbol daha hareketlidir sürekli sayı olur

* salon ambiansı efsanedir, kapalı alanda ses daha fazla çıkar gitmeyen bilemez.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar