bugün

başkasına basit gelen senin için önemli olabilir veya tam tersi. sıkıntı yok!
Allah benim de belamı böyle vermiş diyorum bazen. Biriyle bir diyalog oluyor mesela sonra kafamda bütün kombinasyon, permütasyon ve dahi olasılıkları hesaplayıp türev integralini aldıktan sonra o diyaloğu bin kez kafamda farklı türlerde yaşıyorum. Bazen -bazen değil çok- diyaloğa girmeden önce yapıyorum. Masamda lazım olmayan bir şey var ama her nasılsa bir gün lazım olmuş ve o masaya koyulmuş ya masamda aylardır lazım olmadan duruyor. Onu masadan kaldırmak hayatımdaki bütün değerlere ihanet etmek gibi geliyor. çöp lan o diyorum. zor ikna ediyorum kendimi. kendi kendimi hiçbir zaman kolay ikna edemiyorum zaten.
Paronayaklık sorunsalı.                                                                      
anlıktır.
Eğer gerçekten basitse en fazla 2 güne unutulur gider.
Büyük resmi göremeyen ve hayatını değilde günü kurtarmaya çalışan insanların tipik özelliklerindendir.Sahi o tuzluğun orada ne işi var?
Erken yaşta ölen şairlerin yaptığıdır. Unutmayın, gamsız adam çok yaşar.
baba mesleği.

sinirini silkeleyim baba! yok efendim balkondaki dolabın kapağınındaki ipi kim açmış! amk altin var sanki o dolabin icinde.. bildiğin boya fırçası tiner spatula neyin amk!
hayatı kendine zindan etmektir. o şekilde yaşanmaz arkadaşlar, acilen kurtulun.
aynen ben dediğim bir başlık! bazen cok basit şeylere kafa takıyorum çok fazla, bu yüzdendir ki ilişkilerim erken bitiyor. siz siz olun çok kafayı takmayın her boka
nitelendirildiği kadar basit olmadığını sergileyen durumdur.
ciddiye almazsan, basit olduğunu bilemezsin.
Depresyona bile sokar, acı çektirir.
Osuruktan nem kapmaktır.
Arkadaşlar arasında geçen hakaretli konuşmalardan kaynaklanır.
gereksiz yere kendimizi strese sokmaktır. salın gitsin.
herşeyi ciddiye alan insanların yaptığı hata. hayatı fazla ciddiye almaya gerek yok. ölüm var ucunda. kimsenin canını yakma, helal lokma ye, ayaklarının üzerinde dur gerisini siktir et.
Abi nassssa ölces yani you know.
Erken yaşlandırır.
Değişik sebepleri vardır elbet.
Mesela basit ama rahatsız edici bir şey size sürekli söylenirse belli bir süre sonra katlanamamaya başlarsınız.

arkadaşlık algısının ardında sığınıp laf çarpıtmalar varsa bir şekilde sinirlenirsiniz, sonra karşıdaki arkadaşlık ilişkisini kullanarak sizi pişman etmeye, kendinizden utandırmaya çalışır.

Basit bir şey ile karşıdakinin geçmişte yaşadığı kötü bir olayı anımsatabilirsiniz de.
(bkz: şaka yapıyom alınmıyon demi)