bugün

(bkz: baris gucu)
Görmeyeli dine de saldirir olmus.
Neyse efendim yazsin cizsin gordukce eksimizi basar geceriz.

Geri donmus yazar.
nato kafa nato mermer.
Kendisine çok ilgi çekmemeyi tavsiye ediyorum, Trolluğu belli oluyorda.
o da benim gibi kürt kızlarını güzel bulur. ama ben tersten buluyorum.
gerçekte obama'nın sözünü aynen konu olarak açtığı için ceza alan ama moderasyonun bir tarafından format uydurarak gerekçe uydurduğu gibi formatı incelesin denilerek çaylak edilmiş yazar.

(bkz: üstelemek sözlük moderasyonunun fıtratında var)
incil ile tevrat tahrif olmuştur. bunu bile bilmeyen yazardır.
(bkz: uygur troll)ler tarafından kürt olmayla itham edilen vatansever oğuz türk'ü.
bir şeye ya da birisine inanmanın, "sen yanlış değilsin, doğrusun" demek olduğunun farkında olan bilinçli müslümandır.

(bkz: kitaplara şakacıktan iman etmek)
(bkz: donuzlara alındı inşallah)
donuza aldığım troll.
pirincin içindeki beyaz taşlardan.
müslüman görüntüsü altında iflah ve ıslah olmaz müslüman düşmanı.
Arka arkaya 2 nick altı girmiş. (#32772533) ve (#32772569). ne içtiyse artık, arkadaşın kafasına göre ben, cbye atarlanmışım. bir de imaj almış adama bak. (img:#1080185)

neyse bak delikanlı, belli ki daha toysun. tabi sizin gibi toyları eğitmek bizim gibilerin görevi. ben bunu görev addediyorum. orada cb'nı protesto edenler 2 tane sivil genç değil, 2 tane terörist de olabilirdi. ellerinde el bombası olabilirdi. bir cb'nın koruması böyle allaha emanet saldım çayıra mevlam kayıra olmamalıdır. buna dikkat çekilmiştir.

bir de pkk'lı troll grubu demiş ki yani sırf küfür işitme karşılığı çaylak yedirtirmiyim kafasında olduğu belli. ırkçı türk deseydin neyse de bu pkk'lı filan pek uymadı gibi.
(bkz: yazar entrylerine bakarak din tahmini yapmak) konusunu anlamayan ve tornadan çıkmış gibi aynı kafa yapısındaki kişilerin "müslüman olmamakla" itham ederek dinden roket hızıyla çıkmalarına neden olan kişi.

her konuda tanım yapar. kim ne düşünüyormuş tınlamaz. sonra bir satanist kalkar dincidir der, bir dinci kalkar islam düşmanıdır der. bilmedikleri için işte sığ, mal, geri zekalı, kuş beyinli kişiler tarafından eleştirilir dinciymiş, yok la cemaatçi, yok hayır hayır ateist, yok yok din düşmanı, yok lan kesin satanisttir.
şecaat arz eyleyen kıpti sirkatin söyler.
kişi ne olursa olsun dümdüz olur
bakan ne olduğunu anlar.
anlaşılmıyorsa suç anlamayanda değil
ne olduğu belli olmayandadır.
ben bu kadara uydurma bir tarih görmedim. kürtçü lütfen.

bomboş konuşan yazardır. bir işe yaradığı yok.
(bkz: keşke şutlansa)
gerçekleri yazan oğuz türkü ve dindar yazardır. tanımını yapar geçer, bazen kendisi de o tanımın altında kalsa da çaktırmaz durumu. eksileneceğini bilse de üstüne üstüne giden cesur yazardır. keşke herkes böyle olsa, kimse iki yüzlülük yapmasa, kimse kendi görüşüne göre tanım yazmasa.

resulullah buyurdu ki: "sizden daima gerçekleri söyleyenler bulunsun". daima gerçeği söylemeye çalışan cesur yazardır. yalancıların hoşuna gitmemesi normaldir.
bi dakka durmuyor sanki para alıyo bunun için girdiği başlıklarda da entrylerde de hayır yok. (bkz: yeter şutlan artık)
bir liseli troll.
an itibariyle donuzlara eklenmiştir.
Harbi boş yazar. Işidle kafayı yemiş. Küçükken vahhabiler kovaladı zahar.
(#32961823) yıl olmuş 2016 hala, ay'a gidilmedi gululu lululu yazabilen yazar. ne güldüm var ya. bilime değil hurafelere itibar etmek. he nasa pkk finansörü. he bilgisayarlı simlüasyon merkezi nasa. dünya yuvarlak bile değil ki nasayı öylesine kurdular.
bir durumu doğru olarak tespit etti diye bir takım sapıklar tarafından hakarete uğrayan kaliteli yazar.
Sıradan bir provakatörün teki .

Ah kuzum ; sizden çok var biliyon mu? Biraz yaratıcı olman lazım ; yoksa ilgi çekemiyorsun kolay kolay.
bir hafta yok olan yazar. yani yok olmak manasında değil, yokum yani.