bugün

kaliteli açık parfüm satan firma.
açık parfümün öncüleridir. parfümünün markası ne? dediklerinde parfüm kodunu söyleme gafletine düşmedikçe iyidir.
(bkz: 118)
Üsküdar şubesinde müşteriye hakaret edip lanlı manlı konuşan bir elemanları var.
harbiden çok güzel parfümleri olan firma. yığınla seçenek olması cabası. dört beş parfüm arasında kendime en uygun olanını şıp diye seçtim. ki ilk kez parfüm seçiyordum. çok geçmeden bu parfümün yani kokunun bana ait olduğunu çevredekilerin olumlu yorumlarıyla farkettim. ne bol afrodizyaklı ne hacı yağı kıvamında ne de çok çiçek böcekli. tam benim kokum.

edit: ene unisexmiş ya la. gittikçe benimsiyorum kokumu tam bana göre.
Erkek parfümlerinde ki çikolata kokusuna öldüğüm parfüm firmasıdır.
Kaliteli açık parfüm markası. Geçenlerde 2 adet parfüm satın aldım. 25 tl tuttu. Midnight in Paris kokusunu şiddetle tavsiye ederim.
türlü markaların içeriklerini sulandırıp, içine farklı kimsasallar katarak çogaltıp satan parfümcülerden birisi.
boss'u kraldır. ya xxx git yanımdan parfümün çok güzel kokuyor, ya bu koku kimden geliyor deyip boynumun koklanması gibi tepkiler aldım. *
ılıman bir iklimde yaşayan yazar.

(bkz: hoş geldin harun abi)
Cakma parfumle icli disli oldugunu dusundugum ogrenci.
an itibari ile kasığında dövme olduğunu öğrendiğimiz harun abi. (#25356864)

bir yazar.
iğrenç. bundan alacağınıza gidin dawid walker'dan alın. boğazımı acıtıyor ve boğuyor, her kokusu.
açık parfüm satışı yapan marka.

528 Erkek olanı deneyen bilen var mı merak ediyorum.

(bkz: creed aventus)
100 ml. şişeyi 45 liradan satıyor.
Dp den daha kaliteli açık parfumcu.
Deneme amaçlı 4 tane siparis ettim beklentim çok da yüksek değildi nasıl olsa açık parfümcu hiç orjinali gibi olur mu diyodum ama 4 üde resmen orjinal kokuyla birebir aynı. Memnun kaldım.1 tane hediye göndermişler o da çok hoş. Bundan sonra bir parfüme 700 lira vereceğime burdan alırım daha iyi.

Not:hayatimda ilk defa açık parfum kullancam.
Araba kokularinda ciddi anlamda kaliteyi bozduklarini dusundugum cakma parfumcu. Bir hafta icinde koku tamamen ucuyor. Bundan birkac sene once aldiklarim rahat 3 hafta gidiyordu yaz kis demeden.