bugün

:)

hayatımda 2 defa yaptıgım eylem.

-ben simdi 1,5 senelik uzun iliskiden cıkmıstım. cok huzunlu prensestim. o zaman 21 yasındaydım. paris te yasıyordum. ayrıldıgım cocuk uzun boylu, beyaz tenli, kızıl, cilli bir yakısıklıydı. velhasılı paris te bir barda yeni ayrıldıgımız ve benim cok agır depresyonda oldugum donem gene kızıl, 1.85 boy, beyaz tenli, cilli bir yakısıklı beni kesmeye basladı. ben de ona baktım. yanıma geldi. almanmıs. muhendismis. birkac haftalıgına gelmis paris e. o donem 2 hafta boyunca birkac kere gorustuk.
tam leman sam ın dedigi gibi, dun gece hic tanımadıgım bir erkege sırf sana benziyor diye merhaba dedim.

-ikinci sefer paris te bastille de bir bardayım. yas 22. salsa, antillaises filan calıyor. velhasılı dunyanın en guzel zenci yaksıklısı beni dansa kaldırdı. 1.90 boy, adonis, guzel popo, zeytin karası gozler, hokka burun, kofte dudak. bir zenci ne kadar yakısıklı olabilirse o kadar yakısıklı. butun aksam ayrılmadan dans ettik. mimarlıkta okuyormus. cep harclıgı icin mankenlik yapıyormus. sonra dısarda birkac hafta kahve ictik. ardından birkac ay sevgili olduk. 3-4 ay filan surdu sevgililigimiz.

ihih.

herkes bana sıkıcı, kuralcı, monoton bir hatunsun diyor.
degilim aslında:)
yasın olgunlugu var sadece.
Bench pressi işgal eden kekoya "kalk s.. git" diyerek yapılan eylem.
ancak pariste bir barda yapılabilecek durum. herkes aynı yolun yolcusu olduğu için yetenek değil yani ablacım...