bugün

(bkz: barbaros şansal ın emine erdoğan a hakaret etmesi)
terbiyesizliğin, seviyesizliğin, kendini bilmezliğin sonucudur. bu ülkenin başbakanını sevmiyor olabiliriz, ama onun makamı bizim makamımızdır, lekelenmesi bize hiç birşey kazandırmaz. Bir ülkenin başbakanının eşine yönelik söylendiği belirtilen böylesi sözler, yol yordam bilmemenin, densizliğin göstergesidir. Emine Erdoğan T.C Başbakanı'nın eşidir, protokolde eşinin yanında yer alır, içe ve dış pek çok temsilde bulunur, onların dünya görüşünü onaylasak da onaylamasakta, makamlarının bu ülke tarafından korunması gereken makamlar olduğunu bilmemiz gerekir. Bırakın başbakan eşi olması sıfatını bir kenara, bir bayana yönelik kullanılan böylesi ifadeleri de ayrıca doğru bulmuyorum!

başbakana ve icraatlarına karşı duyguğunuz kızgınlığın cevabını sandıkta, demokratik yolla veriniz, kendisinin eşine ve yakınlarına yönelik iğrenç ifadelerinizi kendinize saklayınız, iğrençleşmeyiniz!
ayar değildir. zira karşısında konuştugu kişi her kim olursa olsun türkiye cumhuriyeti başbakanının eşi. kimse kimse hakkında ileri geri konuşamaz özellikle bu kişi başbakan eşiyse. üstelik, biri barbaros şansal a hakaret etse hemen dava açacak bir adamdır kendisi. dikkatli konuşsun. kılıçdaroğlu nun eşi de first lady olsa onun için de öyle denir. kimse kimsnein namuslu nikahı eşi hakkında ileri geri konuşamaz.

erdoğan ailesinin yerinde olsam davayı şimdi açmıştım.
ayar değil terbiyesizlik , şuursuzluk tur. bunun başbakanın karısı olmakla alakası yoktur. bir kadına, bir adamın karısına, bir insana hiç bir sebep olmadan bu tarz hakaretlerde bulunulması ve sırf siyasi nedenlerde buna çanak tutulması mide bulandırıcı.
başbakan eşi olması bir yana, bir kadına yaptığı için terbiyesizliktir.
işine geldiğinde bana ibne diyorlar ühü hühü, işine geldiğinde bunca yıllık ibneyim böyle dönme görmedim demeyi biliyor.
cinsel tercihini yadırgamıyorum, emine erdoğan'dan da haz etmiyorum ama karşısındaki koca bir kadın. bu şekilde konuşamaz.
Ayar değil terbiyesizliğin, küstahlığın zirvesidir. Diğer insan ve eşi bu ülkeye bir şey vermemiş olabilir. Sen ne verdin bu ülkeye barbaros diye sorarlar adama.

iki tane kıçı kırık manken'in memesi açık, poposunun yanları açık elbiseler dikmek moda yada modacılık değildir. Sanatçıysan herkesten önce bir çizgin bir duruşun olacak. insanlara karşı bir hoş görün olacak ve yaptığın işi düzgün yapacaksın. Bu ülke barbaros gibi modacılara, sanatçılara kaldıysa vay halimize..