bugün

her ne kadar sarı saçlı ve renkli gözlüler doğal olarak sinsi gibi gelseler bile güzel kızdır. beğenmeyen beğenmeyebilir elbette. tabi misal bir ortamda karşılaşsalar * neler olur fikirleri 180 derece döner mi orası da meçhul.
Bu kadını tanrıçalaştırmanızın mantığı nedir ? Verin parasını si*in.
Neymar şoparı çağırsa etek giyecek sözlük laleleri eleştiriyor garip.
Fiziği de yüzü de on numaradır. Dünyanın en güzel kadını mı orası tartışılır ama. Kendisi ilk kez sevgili yapanlar gibi zırt pırt sevgilisiyle fotoğraflar paylaşıyor, ergen misin amk.
Güzel kadın.
Düşmeyen erkek vurduruyordur.
Lez ol dese anında olur ve bu kadına verirdim.
Bu kadını tanrıçalaştırmanızın mantığı nedir ? Verin parasını si*in.
Kız arkadaşım varken bile ona barbara palvin ve senin aranda tercih yapacak olsam barbarayı seçerdim dedirten 8. dünya harikası. Kadın' ın ansiklopedi karşılığı olmalı.
Güzel olmayan dombili. Şişik suratıyla anca dombililerin olduğu bir dünyada yüzüne bakılabilir. Göt baş açarak güzel olunmuyor maalesef.
Siz istersiniz Dylan Sprouse gibi kamiller götürür böyle kızları.
insanlar bu kıyafetlerle nasıl rahat oluyor anlamıyorum. biz don araya kacınca bile şekilden şekile giriyoz.
guzel ve rahat bir avrat.
üstteki entrydeki kahvehaneyi, kerhane okudum. aklımı aldın serseri...
muazzam bir şey. baştan aşağı tatmalık.
düşmez.
https://www.instagram.com...m_source=ig_web_copy_link

niye bu kadar güzelsin kız sen. türk kızları buna hazır değil yapma.
Barbara herhalde manken olan.
Böyle bir sevgilim olsun isterdim.

Neden diye soracak olursanız. Bir kere güzel. Ama öyle pis sert bakışlı cool olma çabalarında değil, yani sempatik. Doğal bir görünümü var. ne aşırı zayıf iskelet gibi ne de kilolu. Sadece güzel sempatik ve doğal da değil fit bir vücudu var ve seksapalitesi, cazibesi de var. Eyyorlamam bu kadar. Maşallah.
Bu banker olan kadın değil mi?
görsel
Aşırı güzel modellerden biridir. Maşallah. Sevgilisiyle pek yakışıyorlar.
görsel
Klasik bir, bu kadınsa sözlük kızları ne muhabbetlerinin ateşleyici başlığı.
görsel
görsel
:)
Heteroseksüel olmama rağmen bu kadın bana bu durumu sorgulatıyor. Sonra diyorum sorgulasan ne olacak Barbara'yla olamazsan değmez.
taptığım kadın. allahım.