bugün

çocuk lan bu daha yüzünün şekli oturmamış.*
ergen turnusolüymüş.. peeh! götüm
acımaz mastürbasyon yaptırır.
(bkz: barbara herhalde barbara manken olan)
Tanrı'nın bitirme tezidir.
Guzel falan ama makyajsiz buz gibi instagramdaki fotograflarini bakarsaniz bana hak verirsiniz cok pis sogudum asla dunyanin en guzel kadini olamaz.
Abartılıyo.
victorias secretın 1993 doğumlu macar modeli. miranda kerr`in yüzü gibi bebeksi bir yüzü var.
global dünyanın ve internet erişiminin bize en büyük kazığı.

mesela 1900'lü yıllarda yaşasak ben bu kadını hayatta görmeyecektim.

şimdi gördüm ve diyorum ki ben böyle sistemin amına koyayım. bir hatun kişiliğe bakıyorum bir de ilişki yaşayabileceğim insanlara ve kendime diyorum neden neden ?

bu internet aslında kötü bir şeymiş onun farkına vardım.

(img:#862554)
maddesiz isyan sebebi.
bu ve bunun gibiler yüzünden sevgili kavramını rafa kaldırıp sorunlu küçük çocuklar gibi odanın köşesinde, ellerimle kulağımı kapatıp neden neden diye sayıklayıp krize girsem yadırganmaz.
orospu çocuğu çok güzel ya.
görsel
henüz 13 yaşında iken çıplaklık piyasasına atılmış kız. hiç kimsenin işin bu yönünü düşünmemesi ve çocuksu bir yüze sapıkça duygularla bakması neden feministleri ya da laikleri düşündürtmüyor.
hz. aişe'nin evlilik yaşını tartışacaklarına bütün dünyanın üzerine salyalarını akıttığı bu aptal kızcağızın hakkını hukukunu niye gözetmiyor.
(bkz: hastasıyız)

insanı depresyona sürükleyen güzel Macar model.
Insan değildir.
Platonik aşkım.
dunyanın en güzel kadını. ötesi yok
Olum çohoş lan.

Bir insan tanesi.
doğduğum günden bugüne gördügüm en güzel kız. yaradılış harikası. allah ın bir lütfu. ötesi yok.
O kadar da güzel olmayan şişirilmiş bir mankendir.
Candice Swanepoel bundan daha güzeldir.
https://www.instagram.com...albarbarapalvin&hl=tr
dakikalardır şu resme bakıyorum sinirlerim bozuldu kahkaha atıyorum ekrana bakarken kafayı yedim. allahım bu nedir dedirtir.
Çok ciddi söylüyorum. Hiç güzel olmayan itici bi hatun bu. Yüzü buz gibi. Yüz şekli ve orantısı da bi o kadar berbat. Hiç kadinsi değil, çok ergen bir duruşu var.

Not: gercekten ciddiyim.
görsel
güzelliği enfes olan manken.
görsel