bugün

rahmetli gökhan semiz bu konuya önceden değinmiştir.

"bara gider içki içmez böyle de olmaz ki,
vahşi batıda böyle tipler sağlam kalmaz ki"* *
böyle elemanlar lazımdır her zaman grupta diğerleri öküz gibi içip pilot olurken bu eleman bozmaz kendini sağı solu keser,kolasını içer muabbetini yapar siz sarhoş olup gözünüze kestirdiğiniz bir hatunla çok sarhoş olduğunuz için konuşamazken eleman hemen kızın yanında bitiverir hem o kadar içtikten sonra arabayı kullanacak biri lazım değil mi gruba
aslında derse gidip de dersi dinlemeyen insan ne kadar normal ise, bu da bu kadar normaldir.*
nuri alco fikirli olabilecek insan.
belki adam yanındakileri icirip bazı kötü emellerine alet etmek istiyordur.
yeşilaycıdır.
alkol sevmeyen insandır / kızdır.
alkolün boktan birşey olduğunu bilen insan.
düzgün görünmek isteyen, rezil olmak istemeyen kızdır. (bkz: melek)
tuvalete gidipte dışkısını yapmayan insana eş değer insan.*
(bkz: içtikten sonra bara giden insan)
nedenini sorduğunuz zaman, sana ne lan pipi? diyebilecek insandır. bara güzel bir canlı müzik dinlemek içinde gidebilir. sonuçta parasıyla değilmidir, ister bara gider içki içmez, ister kerhaneye gider tuvaletinde masturbasyon yapar.
(bkz: red kit)
gecenin sonunda ya şöför olur hep beraber eve gidersiniz yada ayık kafayla en güzel kızı ayartır yine şöför olur, kızı eve götürür,bir de kızı evde götürür, giderken de size bir taksi çağırır.
(bkz: yaşanmış olaylar)
geneleve gidip seks yapmayan insana benzer.
alkol kullanmayı sevmeyen, din'i yönden haram kılındığı için içmeyen insan tipidir. Ayıplamamak gerekir.
merenptah gibi bi adamla gidiliyorsa zor olan eylem. alkol alana kadar gözünün içine bakar, garsonun yanında rencide eder. allem eder kallem eder içirir o içkiyi.
sonrasını ise hatılamıyorum, uyandığımda bir yatakta çırılçıplak yüzükoyun yatıyordum, yanımda faruk peker gülüşü takınmış olan merenptah elinde sigarası gözler baygın iğrenç bir gülüş...

aman tanrım neler anlatıyorum, biri beni durdursun
(bkz: türkish kovboy)
akupunkturla zayiflayacagim diye diyete giren; su, soda ve bitki (meyve bile degil, bitki) caylarindan baska bir sey icmesi yasak olan; ama bunun arkadaslariyla birlikte olmasina engel olmadigini bilen insandir.
(bkz: insan degil abazadır)
(bkz: abaza degil yobazdır)
*
Çok istemesine rağmen içki içmesine arkadasları tarafından izin verilmeyen zavallıdır. Deli gibi içmek ister, ama şöförlük sırası ondadır. Biranın kokusunu ruhunda hisseder, arkadaşları gözüne şeytan gibi görünür.Herkes çakır keyiftir, o delirmektedir.Yaşayan bilir.
eğlenmek için bir maddeye muhtaç olmayan, temiz beyinli insandır. açık şuur ile içenlerden daha çok ve bilinçli eğlenir. en azından zevk aldığı şeyleri içenler gibi unutmaz.

içen;

ali- dün ne yaptın

orhan- hacı şu bara gittik, eğlendik.

içmeyen;

ali- dün ne yaptın?

rs ne la- hacu şu bara gittik, gamzeyi tava getirip banuya yavşadım, barda where is my mind çıkınca zaten uçtum ben, direk transa girmiştim ki orhan kusmaya başladı onu o halde bırakıp kızlala eve gittik. sonrasını anlatmam için para vermen lazım.
daha önce trafik polisine ödediği elli ytl nin acısını unutmamış kişidir. ** *
- ne işin var lan burda! denilesi insan.
güncel Önemli Başlıklar