bugün

her banyo yapmaya girdiğim de istisnasız yaptığımdır. yıkanıyoruz sonuçta bi şekilde temizlenir diye düşünüyorum. ama tabiki işemek için salt banyo kullanılıyorsa 'ben napıyorum amına gom' diye kendi kendinize sorun, sorgulayın.

işin aslı burdaymış adminleri ve admin yalakalarını göreve çağırıyorum: (bkz: banyoya isemek)
unutkanlığa sebep olduğuna inanılan durumdur.
Kucukken yaptigimdir. Cis yapildiktan sonra akitilir, sonra ustune sampuan dokulur, sonra biraz daha su. Bitti gitti.
tuvalet dururken,abesle iştigal etmektir.

not:içi alır mı insanın bak onu bilemedim. not 2: hastalık derecesinde titiz bir annenin oğluyum.oğlu.
banyoya sıçmaktan iyidir.
banyodan hemen önce. su sesinden midir, ıslaklıktan mı, üşümekten midir bilinmez. bir şiirdir banyodan önce işemek. tutkulu bir yüreğin küçük kural tanımazlığı, bir türküdür, bebeğin ilk kakasıdır banyoya işemek.
bir süre işendiği noktada sarı bir leke oluşumuna neden olacak olan durumdur.
Kanalizasyon fareleri susuzluktan ölüyor hak mı bu?
unutkanlığa, vesveseye (obsesiflik) sebep olabilir. sufli (pis) cinlerin size zarar verme ihtimalini arttırır. enteresandır ama insan banyoya girince idrar yapma isteği geliyor. ya koşullanma var ya da birileri fısıldıyor.

ek: (bkz: pis ve kötü kokan bir atığın gideri temizlemesi)
içerdiği amonyak sayesinde gideri temizlemeye yardımcı olacaktır.
Banyonun bahri abinin kahvehane tuvaleti gibi kokmasina sebebiyet verir.

Etmeyin, eylemeyin, işemeyin olum pis herifler.
Banyoda işemek, Ayak mantarı tedavisinde, mantar kreminin tedavi etkisini yüzde 40 oranında arttırdığı bilinmektedir. Banyo ederken, Önce ayaklarımıza bir güzel işiyoruz sonra kremimizi sürüp keyfimize bakıyoruz. Kapişşş..
unutkanlığa, vesveseye (obsesiflik) sebep olabilir. sufli (pis) cinlerin size bulaşma ihtimalini arttırır.
Askerde bir arkadaş diğerini banyoda işerken yakalamış, milletin yanında bağıra bağıra çocupu fırçalıyordu. Bşr de milleti gaza getirmeye çalışarak. Ama ondan başka kimse tepki göstermedi. Ben o gğn anladım ki, duşa girince usul usul salan bir tek o çocuk değilmiş.
Lavaboya işemek kadar aksiyon ve adrenalini yoktur.
Benim oğluşum bile işemesi gereken yeri öğrendi siz bi öğrenemediniz.
başta unutkanlık ve vesvese (obsesiflik) olmak üzre çeşitli problemlere yol açabilir.
Amerika’da yapılan araştırmada halkın % 61’inin bu eylemi gerçekleştirdiğine kanaat edilmiş, bizde yaygın olmama sebebi sufi inanışta büyü,cin vs konularda musallat olunma sebebi görülmektedir.sahabe döneminde cinlerin deliklerde yaşadığı inanışı çok yaygın olduğundan toplanma yerleri olarak banyo giderlerinide bundan saymışlardır.
Benim kanaatim eskiden leğen gibi gideri olmayan yerlerde banyo yapıldığı için bu eylem yasaklanmış. Günümüz modern banyolarında bunu yapmanın bir sakıncasnı görmüyorum. Üstelik kızlar da bu zevkli eylemi gerçekleştirme fırsatı buluyorlar.
yapılmaması zaruri olandır.
Bir yarım saate geleneksel pazar banyosu sırasında gerçekleşebilme ihtimali olandır.

Ulan hepiniz oradaydınız be.