tekme tokat girişilmesi serbest olan bayandır. yok ya...!? ben saatlerce bekleyeyim sonra o gelsin iki kırıtsın önüme geçsin. adamın pekmezini akıtırım valla. yürü lan arkaya.

(bkz: delirme belirtileri)
(bkz: sakin olmam lazım)
(bkz: acele işe şeytan karışır)**
elimin tersini görecek olan bayandır.
biz de altın günümüz olduğu için toplanmadık her halde, banka memurlarının yüzüne de hasret değiliz.
artık bankaya giderken yanınızda ıslak odun bulundurmanıza neden olacak bayandır.
sıradaki erkeklerin ettikleri küfürlerin sanal gerçekliğe dönüşüp havada kalma oranları düşük olan durumdur.yani edilen küfürlerin gerçekleşebilme oranı yüksektir.
bu bayanlar genelde önüne geçmesine izin vericek kişilere böyle derler.
bu türden bayanları bankanın orta yerine yatırıp öldüresiye dövmek lazım.
daha da acele işleri olmaz.
iyi niyeti suistimaldir ve centilmenlikte bir yere kadardır. O yüzden kibarca kaşlar yukarı kaldırılıp, kafa hafifçe sağa ve sola sallanıp, şansın yok izlenimi verilmelidir.
aynı kadına otobüste yer verince içinden ''enayi'' diyen kadındır.
bunların ya acele işi vardır, ya ocakta yemeği ya da kundakta bebeği. ortak noktalarıysa genelde hepsinin ev hanımı olmalarıdır. sıra beklemeye dayanamaz hiç biri.
(bkz: ortada kuyu var yandan geç)
ayağına çelme takılası yaratıktır. sanki herkes keyfinden sırada bekliyor.
herkesin acelesi vardır zaten bir tek senin değil denilesi kadındır.

(bkz: babanın tek akıllı uşağı sen misin)
(bkz: ulan dua et bayansın diyen adam)*
bayan yada erkek olarak her şekilde karşınıza çıkabilir. böyle durumla karşılaştığımızda ne yapabiliriz? ilk olarak sıraya geçmesi, öneri şeklinde kibarca söylenir. olmadımı? ima yolu ile, (biz zaten işsiz güçsüz ameleleriz. gibi gibi) yaptığının yanlış olduğu hatırlatılır. baktınız hiç birisi işe yaramıyor. o zaman işte, bayan yada erkek olması benim için birşey ifade etmiyor. gereği yapılır. xd.
bayan olmasının getirdiği şeyleri sonuna kadar kullanan zat.
işim acele diyen o agzı kulaklarına kadar yırtılası kadındır.
-pardon önünüze geçebilir miyim işim acele de ?
+tabi tabi buyrun ben zaten makarasına bekliyodum. arkadaş gelcek o gelsin gitcektim.
-ha iyi o zaman teşekkür ederim.
+siktir git ablacım alay mı ediyosun.
-ihihiihihihihi. ivit.
(bkz: buyrun efendim ben de sizi bekliyordum)
kimin önüne geçtiği önemlidir. yakışıklı birinin önüne geçtiyse, acele olan, banka işi olmayabilir.
(bkz: hak hukuk özgürlük)
acelesi olanlar yarın gelecek hanfendi..
bu gün işi gücü olmayanlarla mangal yapılacak..