örneklerinden biri olduğumdur.

çünkü sonradan onun üzülmesini, karşıma geçip ağlayarak bin bir çeşitli laflar etmesin istemiyorum.

bir gün efkarlı şarkılar eşliğinde içip içip beni aramasını, ya da derin duygular içeren mesajlar atmasını falan hiç istemiyorum. Beni unutamadığını düşünüp düşünüp eski günleri hatırlamasını, hatırladıkça üzülmesini falan da istemiyorum.

yani ortada olumsuz durumlara gebe olacak bir şeyler varsa bunu peydahlayan ben olmak istemiyorum.

bu yüzden bana bağlanma sevgilim.
sevişgen sevgilidir. hep seninle sevişecek değildir ee o zaman bağlanma der tabii. yarın öbür gün iş üstünde yakalayınca ben sana dediydim de der bunlar. bunlar var ya bunlar ahhh ahh.
bu durumun aynısını bi arkadaşım yaşadı ve sonuç mu?! sonuç hüsran! zaten yaşadığı ilişkide üzülmek, yıpranmak isteyen mazoşistler olur! sevilmedikleri halde sokulan! işte bu tiplerin hak ettiği sözdür bu! gurursuz, pis kaka insan seni!!!
"bana bağlanma çünkü ilerde seni siktir edicem" demek istiyordur.
wireless üzerinden dns hatası alıyorum zaten senden sorun gider ve bağdaştırıcıyı kapat yapmak üzereyim denilmesi gereken sevgilidir.
"yedeklerime ayıp oluyor." diyen sevgilidir, dinlemesini bilene.
türkçe ''seni kendime bağlayıp, sonrada amınagoyacağım''
günün birinde kaçınılmaz olay gerçekleşir. terk eder gider.
"senden ayrılabilirim." mesajını veren sevgilidir. gözü dışarıdadır. sizinleyken başkalarını düşünür.
götüne tekmeyi vurup siktir git denilesi sevgilidir.
avrupadaki seviyesiz kadın - erkek ilişkisinin ülkemize yansımış şeklidir.
sevismeliktir. iyidir. aranir.
2 gune sizi kullanilmis pecete gibi atacak olan sevgilimsidir , azcik gurur varsa arkaya bakmadan kacmak gerekir,Burada arkadan bakmamak cok onemli , cunku "geri don askim " deme potansiyeli yuksek olan kisiyle birliktesinizdir.
Hareket ve manevra kabiliyetini yitirmek istemeyen yavşakdır.
guzel insandir. Onceden haber veriri iste benim yolum var ben gidiciyim yedekleri iyi tut demeye getirir. Aslinda bu guzel insana sadece sevissek canima cicime pek girmesek densede olur ona koymaz. Boyle bir sevgilim olmadi amk beni hic birakma hep yanimda kal tirplerine girmesinden iyidir bunu soylemesi daha iyidir.
vurkaç operasyonu planlamaktadır.
Geceyi beraber, aynı yatakta, tek vücut geçirmişsiniz mesela. Yani önceki veya sonra olacak olan sevişmeler gibi değil bu. O yatağa, o gece sadece tek ruh tek beden sığmış.

Sabahına kahvaltıda duydunuz mesela bu lafı, yani o ingilizse türkçeye çevirince aşağı yukarı bu ediyo felan. Diyo, ikimiz de özgür olmalıyız, başkalarıyla görüşmen sorun değil benim için. Demeye getiriyo ki işte bak ben de tekin değilim. Lan hani bendim çapkın erkek, kız bildiğin benden piç de beni sikiomuş; geceler boyu ben kendimi üstte sanırken. Heh, işte bu kız abi, seni terk ediyo sonra, tabii ki, haliyle. Neden? Kaldıramıyosun be bilader bu kadar özgürlüğü.

işte bu kız efsane oluyo sonra, her şarkıda hatırlatıyo kendini,-bana bağlanma sade çakar kaçarım- diyebileceğin kızlar aynı duruma düşer diye bole empatik bi şey haline getiriyo seni felan. Rakı sofralarında Emiliiiiii diye inler oluosun; millet feriide diye dem tutarken.

Demem odur ki kardeşim, bi aşk hikayen olması, terk edilmek felan aslında güzel şeyler; ders çıkarabildiğin müddetçe. öncelikle sevgilinin adı mühimmiş onu öğrendim, Emily ney lan! ara ki şarkı bulasın. bir diğeri de işte güzel kardeşim, bana bağlanma diyorsa, emin ol aradan 4 ay da geçse bile o sana yine de bağlanmıyormuş.
açık sözlüdür. yok hayatının sonuna kadar seninle yaşayacaktı.
zamanı gelince size acımasızca siktir git diyebilitesi olan manita.
Mantıklı sevgilidir. Abi 55 yıllık karı koca ayrılıyor, sen 5 günde onsuz yaşayamam triplerine girersen tabi böyle ayarı yersin.
doğması muhtemel gelecek sorunları için sorumluluktan kaçmak ve "ben sana demiştim" vurgusu yapılmak için sarfedilmiş erken savunma mekanizmasına sahip sözüm ona "sevgili" dir.
Bu tür cümleler sevip sevmediğini göstermez. Dışarıda çok başka hayatlar var. Bir kaç örnekle açıklamak lazım.

Kadın boşanmıştır, erkek daha önce evlilik yapmamıştır, kadını sever ama ailesi ile ilgili korkuları vardır, kadına olan sevgisinden de geri duramaz, sebepleri açıklayamaz, bağlanma der.

Erkek bu işin sonu olmadığını biliyordur, gittiği yere kadar gitsin der ama kadına uyarı amaçlı bağlanma der.

Kadın karaktersizin tekidir, sürekli vır vır, sürekli bi kavga hali. Kadına olan sevgisinden kurtulamıyordur, sonra seversen baglanırsan bılmem nerene zıcarım demez baglanma der.

Kadınlar duygusal, bır sey soylendıyse muhakkak onu uzecek, aglatacak, kırılacak bır sey soylenmıstır, oyle alınır üstüne lafı. Oysa bi sormak lazım sebepleri ne erkeğin. Kadın duyguları ile hareket ederken erkek genellikle olaya daha mantıklı bakıyordur, boş boş konuşmaktan çekinen varlıklar olduğu da düşünülürse bir sebep muhakkak vardır.

Bağlanmayayım da neden? Bunu sormak lazım. Bağlanma çünkü seni sevmiyorum, seninle sevişmeyi seviyorum diyorsa o zaman hakaretler sıralanabilir ancak.
seninleyim ama komşular ve anam bana birini bulmak için lobi çalışması yapıyor diyen, her an başkası ile nişanlanabilecek tiptir.
niye sen kotalı mısın diye sorulması gerekir.
bağlanırsam nolur lan diye cevap verilip ardından ağza yumruk atılması gereken sevgilidir.