bugün

her gün yolladığı smsler ile bıktımış belediyedir.
altı üstü 2 yıl üniversite okuduk kardeşim, rahat bırakın da rahat.
akp nin mhp ye kaptırdığı belediyelerden biridir.
başkanı da sabri ok'dur.
yeni kanun ile balıkesir'in almış olduğu yeni sıfattır. hayırlı olur umarım.
(bkz: Balikesir büyükköy muhtarlığı)

köyden büyükşehir mi olurmus dedirtmiştir efendim. Biz Balikesirde oturanları üzmüştür. Gelsin zamlar, gelsin lüks hayat. Oo, yea..

Ek : bazı yönleriyle iyi olacak gibi tabii..

Ek2: ayrıca başlığı açan arkadaş bim'i boykot etmiştir bediye diyerek efendim. Be'le'diye.

Ek2-1: düzeltildi.
sonunda beklenildiği gibi büyükşehir olmuş balıkesir'in belediyesidir.
ne sikime büyüksehir yapıldığı anlaşılamayan götüm kadar memleket.
sessiz sakin kendi halinde yaşan balıkesir' in yeni belediye kimliğidir. gelsin zamlar gitsin vergiler.
Söylentiye göre polis baskını yemiş belediyedir. O değil de, bizim işler aksıyor ya la.
orman bölge müdürlüğüne yaptığı köprüye hergün sövüyorum o nasıl bir köprüdür ayrıca milli kuvvetlerde ışıklandırmalar güzel ama yolları daraltmasaydı iyiydi.
biz öğrenciyken olmayan belediyedir. Vakti zamanında çok uğraşmışlardı ama olamamışlardı. Tabi on iki on üç yil öncesinden bahsediyorum.
Balıkesir büyükşehir miymiş şeklinde sorulara sebebiyet veren belediyedir.
Akp nin seçimlerde almak için pisleştiği belediyedir.

Efendim akp balıkesir de normalde mhp ile kapışıyor, fakat oyları bolmek için mhp nin chp yi desteklediğini yayıyorlar bütün ilcelerde chpli gibi gözüküp.
Ismail ok un facebook sayfasindan resmi açıklamaları rahatlıkla görebilirsiniz.

Akp, siyaseti bu kadar kirli hale getiren bir partidir işte.
görsel
Valla oldukça güzel olmuş ben de sevmem AKP yi ama Balıkesirde güzel belediyecilik yapıyorlar. ismail ok benim öğretmenimdi kimya öğretmeni gittim oy verdim kazandı ama bi bok yapmadı. isok derdik ona biz çok iyi adamdı ama siyaset başka iyilik başka bunu öğrendim ben. Bu arada bayramdan sonra fetöcü diye içeri alacaklar diye söylüyor halk ben bilmiyorum doğru mudur ama adam çalışıyor kardeş.
Bence yakında başkanı değişecek belediyedir .
Hepsi fetocu diyorlar, benden soylemesi
kısaltması bbb'dir. kısaca 3b.
logosunu en anlamlı bulduğum belediyelerden biri. manyas kuş cenneti, zeytinlikler, mavi deniz - yeşil orman, yol üstülük ve bütün bunları birleştiren büyük b harfi. cidden çok iyi düşünmüşler bu logoyu.
65 yaş üstünün bedava ulaşım kartlarını geçici olarak iptal etmiş belediye. Yaşlılar evde oturun. Evet.
365 muhtarı 4 aylık balkan gezisine götürmüş.
https://politikam.com/man...ara-ozel-balkan-turu.html
Hani kamu israfı önlenecekti VS..
tüh ya keşke tuvalet maşrapası alsalardı ne güzel çağdaş, demokrat ve aydın bir hizmet olurdu.

çağdaş belediyeler hep öyle yapıyor.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar