bugün

balık etli olarak bildiğimiz orta boylu olmalarına ek olarak mal mülk açısından tatminkar, ses tonu ve duruşuyla şekerlik abidesi olan hatunların seksi olmalarıdır.

dostlar çok tatlılar gerçekten. bu satırları yazarken de bekar olduğumu belirteyim. en sevdiğim çiçek gül en sevdiğim hayvan pitbull.
MUHTEMELEN ANNESi DE BALIK ETLi OLAN YAZARIN HAYKIRIŞIDIR..
doğru yerinde bir tespittir. çok fazla söylenebilecek şey yok bu konuda sonuçta mal ortada.
(bkz: indir o libidoyu aşağı evladım indir)
ızgara yapcen üstüne limon sıkacan bol salata ile dadından yenmez.

edüt : pardon kadından bahsetmiş eleman.
çok doğru bir önermedir.
evet, ama hepsi için geçerli değildir.

not: yunus bir balık değil memelidir *
bazıları seksidir. genelleme yapmak doğru değildir.

(bkz: zuhal topal)
günümüzde su götürmez olan gerçektir.
mükemmel ve doğru bir önermedir. fakat zamanlama yanlıştır. şuan evde yalnız olduğumu düşünür ve benimde balık etlilere hayranım göz önüne alınırsa. cidden yanlış zamanda okumuşumdur bunu ben.
bu önermeye göre en seksi yaratık mavi balinadır.
aslında küresel ekonominin bir sonucudur, 90-60-90 fenomeni, geçmişte özellikle 1910 yıllardan öncesine bakıldığında kadınlar balık etli ve daha dolgunlardı, hatta güzellik ve sağlık görüntüsü idi, geçmiş dönem tablo ve eserlerine baktığınızda hatun kişiler en az balık etlidir, sonrasında küresel ekonomi ve satı bakım endüstrisinin satış hedefi haline gelen kadınlar, tüketim çılgınlığı ile iyice zayıflama fit olma adına bir deri bir kemik kaldılar, yazık üstadım.
aslında erkeklerin balık etli kadınları beğenmeside geçmişten gelen kalıtımsal kodlardan sebeptir, kalıtımsal kodlar bilinç altında kilolu etli butlu hatunları severken, rekabet ve ekonomi bugün hatunları fit ve her zaman bakımlı olmaya itmiş, erkeklerde balık misali bu oltaya koşan balıklar olarak hep kadınların peşinden koşmuştur.
velhasıl balık etli kadın makbul güzel alımlı ve seksi kadındır, erkek kodlarına böyle işlenmis bu.
ne zayıf ne de şişman olan, etine dolgun, belini sardığınızda ele gelecek kıvamda olan bayan fiziği tipidir.
bu tip dolgun vücuda sahip bazı kadınlar gerçekten ayrı bir güzel ve çekici oluyorlar. tabii inci sıçan midye gibi de nadidedir bunlar, ayrı. ya da türk erkeği cidden balık etine meyilli, bilemedim.

ayrıca balık etli hatunlar, bu çıkartım gereği, en uygun eş adayı olsa gerekir.

(bkz: hadise) görsel
(bkz: Meryem Uzerli) görsel
(bkz: Christina Aguilera) görsel
(bkz: Kim Kardashian) görsel
vücudu vücut yapan özelliktir. ayrı bi çekicilik vardır.
p.s: balık etliyim.
sibel can'ın sevilme nedenlerinden biridir.**
uuu baby. bende bir hareketlenmeler oluyor.
çalı alt sınırı ile şişman üst sınırı arasındaki tüm hatunları kapsar. can'dır..
bkm'de oynayan pelin öztekin gibi balık etlimi adele gibi balık etlimi. Balık var balık var.
Son yüzyılda geçerliliği düşüşte olan zevk.
Insanın yaradılışından beri balık etli kadınlar hep ilgi görmüştür. Özellikle ilk çağ ve orta çağda. Çünkü balık etli kadın her zaman soyluluğun ve zenginliğin belirtisiydi. bu çağlarda yapılan tablolara yazılan eserlere anlatılan destan ve hikayelere bir bakıldığında burdaki bütün kadınlar etine dolgun tasvir edilmiştir. Düşünce yapısı şu: etine dolgun kadın toktur zengindir zayıf kadınlar açtır fakirdir
şu son 60 yılda zayıf kadınların daha çok talep görmesi görsel güzelliğe fazla kafa yorulmuş olması.
Beni sorarsanız, ben aşırı zayıf kız severim kemikleri görünsün o derece.
Edit: 'talep görüyor' derken kadınlara mal muamelesi yapmışım farkında olmadan. Özür dilerim bayanlar.
doğru olan önerme. Evet ama herşeyin aşırısı zarar. O kadar aşırı seksiler ki seks yapmayı bile akıl edemiyor insan.
yapılan en güzel ve en doğru önerme.
aşırı abazan birey tespiti.
canı balık çekmiş abazan yazar düşüncesidir. *
katıldığım önerme.güzellik suç olsa müebbet yatıcak kişilerdir.
(bkz: adele)
(bkz: alexis texas)