bugün

çok duygu yüklüler lan. bugün birine dokundum ve ağlayarak patladı. balık burcu erkeklerini üzmeyin hanımlar! karşınızda güçlü durmak için ağlamayan bu erkeler yanlızken bir bira şişesini doldurabilecek kadar ağlıyorlar.
Ben hiç ağlamadım ama duygusallık vardır.
Bilek güreşinde daima yenilen pısırık erkek modeli.
evlerden ırak.
Balık burcu erkek mi olur.
Aralarında bulunduğum erkeklerdir.
fazlasıyla düşünceli, Sadık, duygusal erkeklerdir. şimdi bir anımı anlatmak istiyorum.. Balık burcu bir öğretmenim vardı. dışarıdan o kadar sert bir karakter olarak gözüküyordu ki deRS sırasında kimse tek bir soru soramazdı. o da dersi dışında konuşmazdı zaten pek. dersini anlatır giderdi. bir gün bizim arka dörtlünün yanına geldi, durdu. telefonundan Üniversite fotoğraflarını gösterirken bir yandan da anlatıyordu. yalnız bir fotoğrafta durdu. yaklaşık 15 kişi topluca çekilmiş bir sınıf fotoğrafı gösterdi. Bakın dedi bu benim, Bu da sınıfın en güzel kızı.. biz de tabi hocam eşiniz böyle dediğinizi duysa kızmaz mı diye şaşırıp, içten içe de kızdık. sonra cevap verdi; "o benim eşim, o sınıfın en güzel kızı, o dünyanın en güzel kadını." gözleri doldu sınıftan çıktı sonra. resmen hayatımızın en güzel dumuruna uğramıştık. yüzümüzde de aptal bir gülümseme bıraktı. tamamen burca Bağlamak yanlış tabii ki. ama balık burcu deyince aklıma hep bu olay gelir, anlatmak istedim.
(bkz: didier drogba).
Tribe bayılır.Hep mutsuz her şeyden şikayetçidir,devamlı hastadır.Haksızken bile olayı evirir çevirir sen kendini özür dilerken bulursun. Bazen küser gider,konuşmaz sen onun alındığını bile anlamazsın çünkü ortada bir şey yoktur. Çocuk gibi her şeyine anlayış göstereceksin,küstü mü konuşturmaya çalışacaksın bebek muamelesi yapacaksın bunları yaparken asla şikayet etmeyeceksin vs vs.
Yazarken yoruldum. Ha son olarak o bunları yaparken senin hayatta hiçbir şeyin ters gidemez,surat asıp oturamazsın,devamlı gülmek zorundasın. Kısacası akıl sağlığınız için uzak durun.
Benden uzak olsun erkeğidir.
Yengec burcu kadını olarak Genellikle iyi anlaştığım erkeklerdir.
biri bana mı seslendi?
boğa kadınıyla sevişmeyi sever.
iyi niyeti daima suistimal edilen erkektir.
tam kendimi hakaret dolu bir entry girmeye hazırlarken yazılan entryleri okuyup gülme krizine girdiğim başlık.
yalnız olmadığımı hissettim.
kesinlikle güvenilmemesi gereken erkek tipidir, yansıtma mekanizmaları fazlaca çalışır. kendi hislerini sana yükler, her şey için karşısındakileri suçlarlar. burcunun balık olduğunu öğrendiğiniz bir erkekten 3579638 km uzak durun derim.
altı yılımı yiyip hiç vicdan yapmadan aldatan erkek budur, evet.
berbat bir ruhun beden kazanmış sürümü.
Dengesiz, dik başlı ve kararsız.

Kendimden biliyorum.
Hisleri yüksek, zeki, duyarlı ve anlayış kapasitesi yüksek olan duygusal ağırlıklı erkeklerdir. Ama toplum içerisinde genelde arkaplanda kalırlar. Arkaplanda kalıp olayı daha geniş görüp, daha detaylı anlamlar çıkarırlar. Tasvir etme yetenekleri iyidir.

Balık burcu erkeğinin en güzel ve birebir örneği sabahattin Ali'dir. Kendisi balık burcu erkeğini en iyi şekilde temsil etmiştir.
Kendiminde dahil olduğu burçtur. Balık burcu kadınını bilmem ama 6 ay önce falan merak edip burcuma bakayım dedim (not:28 yaşındayım ) içimizdeki duyguları anlatmaya kalksak ne karşıdaki bizi anlar ne de biz kendimizi anlatmaya yetecek doğru kelimeleri seçeriz. iyi bir anlatıcı değiliz ama karşımızdakini iyi dinleriz. insanları şaşırtmayı hele bu sevdiğimiz insanlarsa bayılırız ama bunu istemeden içimizden geldiği gibi yaparız. 2 balık burcu yan yana geldiğimizde bu aynaya bakmak gibi oluyor. Bu arada üzmeyin bizi biz zaten kendimizi üzmekle meşgulüz.
Kendimden biliyorum duygusaldir.
Genellikle balık burcu erkeklerine hayat bir kere fırsat verir. O fırsatı yakalayıp en iyi şekilde kullandıklarında yükselirler ama tam tersi durumda işler sarpa sarabilir...
bir balık burcu erkeği olarak diğer erkeklerden farkım olduğunu düşünmüyorum.
evet ulan benim.
çok duygusalım yalan yok.
lakin ciddiyet gerektiğinde, tüm hücrelerimle konuya çok sert şekilde yaklaşabilme yetisine de sahibim.
sonuç olarak sizin için pek duygusal olmayan şeyler bizim için apayrı hisler uyandırabiliyor.
ama kavga olsa şerefsizim en önden ben giderim.
sanırım ben köpek balığıyım.
elde tutması zordur, her an elinizden kayıp kaçabilir.
(bkz: recep Tayyip Erdoğan).