bugün

an itibarıyla öğrenilen ve sözlük abazanlarını fena sarsan şok gelişme.

güle güle git güzel bacaklı kız. *
üzmüştür derinen, olgun kızları bir bir kaybediyoruz..
bir joje gider bin joje gelir... benden daha güzel olmayan yazarın silinmesi durumudur.
Fake oldugunun ispatidir.
Ne hikmetse bir saat icinde oldu bu silinme hadisesi.

Birinden kurtulduk darisi digerlerinin basina.
(bkz: olur öyle)
Küstürdünüz lan kızçeyi.

Bir vaka.
pek de klitorisimde olmayan durumdur afedersiniz... joje gider jojeler gelr. bacaksa bacak hodri meydan.
Yazarlari derin bir uzuntuye bogmustur.
Şaşırtan durum. ilk tepkim " balon mu joje silik yemiş? nasıl ya? Sebebi neydi ki?" oldu. Hakkaten, niye silik yedi hemşerim?
Sözlük ve sözlükde ki bayanlar için hayırlı olmuş eylemdir tebrik etmek gerek. Zira kadın olmasına rağmen hemcinslerini aşağılayan en kötü başlıkları kendisi açmaktadır sözlük genelinde ki erkekleri de aptal abaza yerine koyması cabası yönetim doğru bir iş yapmıştır ellerine sağlık.
görsel

görsel
iyi olmuştur. Sözlükten elini eteğini çekmiştir. Aslında kendisinin adına sevindim. Belki böylesi daha iyi olacaktır onun için.
Kaybettiklerini değil, kazandıklarını düşünsün ve mutlu olsundur.
Yolun açık olsun balon. Mutluluklar.
he anam he kendi silinmek istedi. çareyi silinmekte buldu. sözlükten kim uçurulsa aynı terane. en son entrysi bacaklarıyla ilgili olan biri kendini sildirir mi?
atın atın da usturuplu atın biraz, yiyebilelim.

bir yazarın silinmesidir.
sözlük yönetimine teşekkürler.
Bu kadar sevmeyeni olduguna göre sevilesi bir yazar olduğu aşikar. Radyo programlarını özliciğiiz efenim. (bkz: tülaaay geri dön)
Sözlüğü rahatlatmıştır.
sozlugun daha guzel bir yer olacagina delalettir.
Balon hindi.
Balon patladı.
sikik olmasından iyidir.
Sanki biraz iyi olan hede. Şahsen hoşuma gitmiyor "ben kızım" diye kendini yırtıp isim yapmaya çalışanlar... Ama çok da geç kslmaz geri gelir...
güncel Önemli Başlıklar