bugün

Antalyalıların çığlıklarının kelimelerle buluşmuş hali.
özlenendir. arayı açmasın, bekliyoruz, gece yatısına da gelsin.
evet nerdesin. bu ayrılık birçok şeyi aldı götürdü benden.
balkanlardan, dalganıza bakın lan! şeklinde cevap alınması muhtemel soru.
kunteper etkisi yapıp denizin buz gibi sularından gelen soğuk dalgayı çağırmamasını umduğumuz temenni.
zamanında gelmeyen dalgaya isyandır. ulan sen kışın gelmiycen mi buralara kahveden arkadaşlarla toplanıp senin ebeni.
Yaaniyoruuz laan nerdesin oglumm senn?
Ne olur ne olmaz tanim: hava durumlarinda genellikle (hatta en cok) kullanilan cumle.
serdar ortaç geldi aklıma, buralara yaz günü kar yağıyor canım diyodu. ya neresi orası söyle de gidelim.
bir kuple şarkı bekliyoruz kendisinden geceyi çekilir kılacak.
en lazım olduğun da ortalarda görünmeyen balkanların bize üflediği soğuk havaya sitem.
son geldiğinde biraz ağır konuştum ben bana kırıldı galiba.. ondan geri gelmiyor.
geçtiğimiz aylarda çoğu kişi tarafından istenmediğini anlayınca küsüp giden hava dalgasıdır. 4-5 aya herşeyi unutur geri gelir. sabır
''geliyoruz sorun gelmiyoruz sitem'' sizde bir karar verin şeklinde cevap alabileceğimiz soru.
bu sıralar güneydoğudan gelen sıcak hava dalgası sebebiyle iyice aranır olan soğuk hava dalgası nerdesin.
balkanların taşaklı soğuk hava dalgası tabi doğal olarak cevap vermez. "allah belanı versin allah seni kahretsin" diye çemkirtir. (bkz: ismail yk)
hararetle aranmaktadır. (bkz: açeydim kollarımı)
Bir sorudur. Nerdesin allahsız. Evet.