bugün

bunu erkeklerin anlaması mümkün değil. ama kız arkadaşlarım ne demek istediğimi gayet iyi anlar.

bir çocuk vardır, mesela, gerçekten vurulmuştur size. hee öküz gibi bakıyor mudur? evet. ama elinde değildir.

bir de başka bir model vardır. böyle sandalyeden kayıp düşecek gibi oturur, kafa eğiktir, kollar açıktır falan. öyle bir tribe girer ki sanki al paçino olmuş da kameraya rol kesiyor.

ve eminim bakışlarıyla delip geçtiğini, dizlerimizi falan titrettiğini düşünüyor.

arkadaşım özür dilerim ama senin hakkında düşündüğümüz tek şey komik olman. üzgünüm.
istanbulun hemen hemen hem semtinde her saatte karşılaşabileceğiniz erkek türüdür ayrıca güldükleri zaman gözlerimin kısayım derken nerdeyse kapatırlar. Yapmayın etmeyin.
Garanti kekodur yoksa yapmaz.
nedense aklıma şu karikatürü getiren olay:

görsel
Bir seferinde çok karizmatik baktığımı düşünerek baya bir kesmiştim kızı. Usulca kalktı yanıma geldi:

Kız: merhaba

Ben: merhaba nasılsınız (ayarladım ya kızı hemen özgüven tavan)

Kız: iyiyim ama birşey sormak istiyorum

Ben: tabi buyrun

Kız: ne bakıyosun iki saattir sikicek gibi. Tanışmak istiyosan gel selam ver yada götün yemiyosa bakma. Beni rahatsız etmeye hakkın yok

Ben: haklısınız çok özür dilerim dalmışım kusura bakmayın

içsesim: senin ananı skeyim ühühühühü allah belanı versin sürtük ühühühü konuşamıyom amk laan...
Yine de yanına karşı cins gelince kezbanlar gibi triplere girmez,doğal davranır.
Gerçekten kendini yakışıklı bulan ve öz güvenli bir erkek bakışlarıyla delme iç güdüsünü zaten arzulamaz hoşlandığı kızla tanışmak için bakışmak yerine onu elde edebilecek ortamı hazırlamak için fikir yürüterek harekete geçer bir daha görememe ihtimali varsa o an masasına oturup hamle yapar hatta. Gerçekten çevrende de yakışıklı olarak biliniyorsan yani ortalama olarak evrensel boyutta hissedilen bir tipin varsa biraz öz güvenle ve iyi bir dille kızları etkileye bilirsiniz. (bkz: verdim tüyoyu) (bkz: hadi gene iyisiniz)