bugün

belli kesim sözlük kezbanlarının beyanatı.
amı varsa her şeyi olabilecek kızın iddiasıdır.
amı (tanım böyle k bakmayın) ya da memesi var diye dünyayı yöneteceğini sanan karı kız beyanı.
kestir senin de amın olsun ibnetör denilesi beyan.. ehehehe *
şimdiden söylüyorum ki, bu beyan benim.

evet. bir kadınım, amım var ve sevişmeyi seviyorum. bundan da gocunmuyorum. elim sikimde "sözlük kızları pompadan pompaya koşuyor" diye inleyen erkeklerin ağzını sulandırıyor olmam da beni ıslatıyor. eminim kendilerini tereyağ gibi içimde kaydırmak için her şeyi feda edebilirler... ama yemezler tatlım. ühü.

o yüzden... hadi özel mesaja asılmaya devam.
amı kamyon tekerine dönmüşlerin her erkek beni sikebilir düşüncesini açıklayan sözlük kezbanlarının sözüdür. kim ne yapsın 45 farklı spermden yarılmış bir yarığı?
(bkz: sanırım boşalıyorum)
kezban beyanı değil, aslolan yaşam amacıdır seks.
bakınız arkadaşlar, hayatın anafikri sekstir.
kadın yüzünden çıkan savaşlar, açlıklar, kavgalar, ayrılıklar mevcuttur dünyada, buna müteakip yine aynı sorunlar yatakta çözümlenmektedir.
du, karıştı bir dakika.

yemek yemek, uyumak, spor yapmak sizi hayatta tutar,
seks size yeni bir hayat verme fırsatı sunar.

evet şimdi oldu, yani hayata tersten bakmış ve işin özünü benimsemiş insanın beyanıdır bu. kezban dediğin yaşam formu, selamlaştığında hamile kalmış gibi davranan tiptir. çok ayrı şeyler.
anadolu öküzü karakterli birçok türk kezosunun ağzından düşmeyen lakırdı. bir nevi tehtid. ola ki onlardan birine ultra centilmen davranmazsanız size böyle bir laf edebilir. az zengin bir çocuk görünce ağzı değil amı sulanır bunların.