bugün

cinsel birleşim yaşamamış kızlardır.

tabi bu kadarcıkla kalmamalı. çünkü bir kız bakire olduğunu belirtiyorsa ya orospudur ya da kendini pazarlamaya çalışıyordur. gerçi biz sarı saçlı kızlar için aptal, komünist kızlar için verici, türbanlı kızlar için türbanlı orospu ya da siyasal simgeli geyşa, kürt kızları için kart kurt, izmirli kızlar için yenip yutulası, üniversiteli kızlar için cinsellik eğitmeni... daha da sayarız değil mi?

erkeklere göre tüm kızlar zaten orospu bu ülkede. ya hemcinsini aşağılayanlara ne demeli? herkes orospuysa sen nesin, ben neyim?

ama yok, başkalarının namusuna yorum yapıyorsak bir bildiğimiz var değil mi? illa ki var! yoksa haklarında atıp tutma hakkını kendimizde görmezdik.
şunu anlayın artık, herkes attığı çamur kadar üzerine çamur sıçratır.
(bkz: gereksiz genellemeler)
(bkz: bu genellemelere sinirlenen insanlar)
- iyi günler, xyz üniversitesi halk ve ilişkiler mezunuyum bir şirkette 2 sene staj yaptım şimdi ise sizin şirketinizde çalışmak istiyorum.
+ valla bilemiyeceğim şu formu doldurun biz sizi arıyalım.
- ah çok pardon söylemeyi unuttum bir de bakireyim.
+ hmmm, ciddi olamazsınız?
- çok ciddiyim.
+ ozaman yeni işiniz hayırlı olsun.
- (/&%&/(/&% *
türk toplumunda ki gereksiz baskı sebebiyle, bu güne kadar yaşadığı cinsel birliktelikleri Allah ile kendisi arasında sır ilan eden; ancak cinsel birleşme yaşamadığını bütün ademoğulları ile paylaşan hemcinslerimdir. bu saçma çelişki ile hareket eden hatun milletini hiç bir şekilde eleştirmemeli, incecik bir doku ile karşısındaki kişiyi sınıflandıran bıçkın mahhalle delikanlılarımıza çuvaldızı batırmalıyız bence.
dünyada övünülecek başka birşey kalmadı mı sorusunu akıllara getiren kız modelidir. bakireysen bakiresin bana ne yahu.
bekareti bi bok sanmaktadır. kezbandır
sahip olduğu tek şeydir. zavallıdır.
orda burda övünüyorsa, çenesine vurmuştur.

içten içe kıvanç duyuyorsa, prensiplerini koruyabilmiş şahsiyetli bir insan olduğu için saygı duyulması gereken, kız oğlan kız, bacımızdır.
eninde sonunda verecek olan kızdır.
yaşına bağlı olarak yorum yapılması gerekendir.
-Oh bugün de vermedim !
+ ??!?
ilişkiye girdikten sonra övünecek bir şeyi kalmayıp bir de pişman olur bunlar .

- berkecaaannn keşke yapmasayydııkk!! :((
aklı o işlerde olan ama isteyeni olmayn kızdır.
şu pislik deryasından pislenmeden çıkmanın haklı gururunu taşır. lakin etrafta lafını yapmamalı kendi içinde yaşamalıdır haklı gururunu.
Ovunecek baska seyı olmayan kızdır.

Edit: lan Allah' in verdigi zar, sogandada var. Bununla mi ovuneceksin beyin fukarasi?
değerlere saygım var,herkes istediğiyle övünür.nefs ve arzularını şu zamana kadar frenleyebildiyse ne mutlu ona buna başarı diyebiliriz.çünkü mesela ben şeyime sahip çıkamıyom.penisime.
kibri yüzünden yakında patlatırlar kuzum.