bugün

"Aşkım sen gel sabun benim seyime gir" gibi cümlelere inanma potansiyeli olan erkekdir.
Bakılacak, 2 bacak arasından daha önemli yerler olabileceğini düşünen erkektir.

--spoiler--
2 bacağımın arasına baktım ve tuvalete çıkma ihtiyacım olduğu dışında başka hiçbir anlam yada çağrışım oluşmadı bende. Merak etmiyor da değilim hani, farklı anlamlar çıkaranlar acaba benim göremediğim ne görüyorlar iki bacağın arasında.
--spoiler--
Evlenip boşanmış erkektir genelde.
Midesizlik bir yana yüzsüzlüktür lan bu. Aptallıktır yani başka açıklaması yok bu da benim görüşüm. Ancak bu durum bakir bir erkek içindir. Özetle bakir erkek bakire kadın isteyebilir ama önüne geleni domaltıp ben bakire kız istiyorum len mq diyemezsiniz beyler.
Ben önemsemem. Hatta şöyle diyeyim, önceden ne yapmış umurumda değildir. Geçmişi beni ilgilendirmez. Önemli olan benimle beraber ne yaptığıdır. Beyaz sayfa çekerim, üzerini kendi doldurur. Olması gereken de budur.
Namusu iki bacak arasında aramayan erkektir.
Kadin erkek eşittir. Sen bakir degilsen bakire kadin arama luksun yoktur
görsel

bunu bir de ben ekleyeyim .
Bakirelik çocukken cinsel organa pislik bulaşmasın diye evrilmiş bir zardır. Namusla alakası yoktur kimseyle öpüşmez sevişmez kendini karına saklarsın saygı duyarım. Ama 50 liralık karhaneye giden Adam ben bakire istiyom yia demesin aq.

Ayrıca bakire olmayana patlak demeyin sikecem lastik mi lan bu!?
önüne gelen her kadınla birlikte olduktan sonra, evleneceği kadının bakire olmasını isteyecek kadar yüzsüz değildir.
karşısındaki daha önce evlenip boşanmışsa doğruyu yapan erkektir.

bir zarı kimsenin kutsadığı yok. olmuş, olmamış.
din ve toplum yapılan yanlışı eleştirir.

evlilik öncesi ilişki erkek için, kadın için son derece yanlıştır, ahlaksızlıktır.

hormonlarınıza hayvani bir şekilde sahip olamayışınız; binlerce senedir yanlış olan bu eylemi sizin için modern dünya diyerek doğru kılamaz.

birde yorumu aşıp fanatik bir şekilde entry girenler mevcut.
sevgilisi bakire değil içini mi rahatlatıyor, eski sevgilisinden vicdan azabı mı çekiyor yoksa kız ise kendini paka mı çıkarmaya çalışıyor çözemedim.

bir kadın yazar bamya şu bu rahatsız eder demiş. anlaşılan bir evlilik kriteri de boyu olacak. evlenirken bamya bulmaması dileğiyle, bamyaya denk gelmesin.
bu tür başlıklara her zaman verdiğim örneği veriyor ve bu bahsi geçen erkeğe hz. muhammed örneğini veriyxorum.

hatırladığım kadarıyla hz. hatice´nin 3. evliliğiydi hz.muhammed´le yaptığı evlilik. ayrıca, öyle evinde kapanmış kocasının eline bakan bir kadın da diildi, ticaretle uğraşan, bilindiği kadarıyla oldukça da zengin bir kadındı. yani bu şu demek- erkeklerle toplantılar falan yapan, onlarla konular üzerinde tartışan, kararlar veren bir kadın olması lazım hatice´nin.

burada 5.yyılda arabistan´da ticaret yaparak zengin olmuş bir kadından bahsediyoruz. her islami kaynak hz.hatice´yi "oldukça varlıklı, ticari başarıları yüzünden zengin olmuş bir kadın" olarak betimler.

günümüz çomarları bugünkü tarihte yani bu bahsettiğim şeyden 1600-1700 yıl sonra böyle bir kadına yaklaşmaktan mutlaka çekinirler. 2 evlilik geçirmiş, üstelik de varlıklı bir kadın.

ve bildiğim kadarıyla hz.muhammed´ten de yaş olarak büyüktü !!

ve gene bildiğim kadarıyla önceki iki evliliğinden çocuğu da yoktu- şimdi çocuğu olmuş olsa, başka, olmamış olsa başka anlamlara gelir.bugünkü türkiye´de de 40 yaşında, çocuksuz bir kadına iyi gözle bakmazlar.bunu da tespit edelim.

5.yyılı bir yana bırak, bugünkü türkiye´de bile daha önce 2 evlilik geçirmiş, varlıklı ve yaş olarak erkekten 5-6 yaş daha büyük bir kadınla bugünkü erkeklerin de evlenmekten çekineceklerini düşünüyorum.

hz. peygamber ise " eşlerimin en hayırlısı şüphesiz hatice´ ydi !!" demiştir. hadis bu da- her yerde geçen hadislerden.

bu entry de burada dursun. belki birileri bundan bi ders alır.
Ahlak beyin de bel altında arayan zihniyetten banane diyen erkektir.
her saniye mastürbasyon yapıp offf şunu nasıl s*ksem diye düşünüp yeri gelince bakire istiyorum yiaaaa demeyen erkektir. zekidir, adamdır.
Karısının daha önce ziyadesiyle ... Yemesini göze alan erkektir.

Afedersin godoştur.
evlenmiyorsa sorun da olmayacağını bilen erkektir.
Bakire olmayan erkektir. Bakireligin sadece ilk seksle alakalı bir şey olduğunun ve önemsiz olduğunun farkında olan erkektir.

Lan öyle insanlar var ki adam bakire olmadan olmaz, bakire kız namusludur falan konuşuyor kafasına göre atıyor tutuyor abaza. Bu adamın karşısına bir kadın getirseler hani sevişmesi falan önemli değil, sadece soyunsun önünde kalpten gidecek amk abazası. Çok sinirleniyorum moruk ya.
bendim efenim, gerçeği anlayana kadar. şimdi bu kızlar evlenme yaşları gelene kadar onun bunun kucağında geziyor ama ne zaman yaş 22`yi geçti bebek pusetini ittirecek dürüst erkek aramaya başlıyor.

yok öyle yağma.
sen ne dion amq açılın sikicem o erkeği ben patlattıktan sonra elalemin altına yatan karıyla evlensin oç.
bakir değildir.
modern erkek diye biliriz.
Sahsimdir. Bakire bir kızı haketmiyorum.
Başlarım bakireliğine deyip yardırmış erkektir.
kaşarlıkla kadınlığı karıştırmayan ve namus kıstasını bakirelik saymayan adamdır.
bamya çüklülerin pek bi kıskandığı erkektir. ah bamyacık ya.