bugün

Gavatın sözlük anlamı bu ise gavatlığımla gurur duyuyorum.
biz gavatlarla mutlu mesut yaşarız siz forever oss bir sen onu düşün derler adama.
katıldığım önerme. yalnız ammmmmcık zarını diktirip anal oral amerikan saksosu başta olmak üzere her türlü fanteziyi yapmış kızla evlenirsen nolacak amk ?

edit: imla.
(bkz: hz muhammed e gavat demek)

edit: peygamberin eşi dul sevgili müminler. (bkz: hz hatice)

sevgili admin kardeş, bakire olmayan kızla evlenen erkek gavatsa eğer peygamberde gavat olmuş oluyor. o yüzden genellemeler yanlıştır ve işbu entry bir gerçeğe ışık tutmaktadır. izmirli kadınlara orospu, izmirli anaların çocuklarına orosbu çocuğu muamelesi yapılırken de bu kadar atik misin entry silme de, merak konusu tabi....
karısının kızlık zarı var diye namusunu garantiye aldığını sanan erkek söylemi. belki de senin bakire diye aldığın kadın başkasının bakire olmayan eşinden daha namussuz.

ikincisi: karısından önce kaç kişiyle yattığı belli olmayan erkek ve bakire olan ama her türlü naneyi yemiş bir kadın evlendiğinde sana göre hangisi daha namuslu oluyor merak edilesice

edit: doğruları gözüne sokunca eksileyiver tabi.

sorunsal edit: peki bakir olmayan erkekle evlenen kız nedir?
Bakirelik benim için önemli kıstastır. Ancak bakire olmayan bir kadınla birisi evleniyorsa bunun neresi gavatlıktır ? Tercih ve kültürel baskıların oluşturduğu aslında bizim karar vermediğimiz birşeydir. Gavat gibi kelimeleri kullanan cahildir, ergendir o daha birşey bilmez abileri ablaları.
en güzel cevabı "sana giren çıkan ne?" sorusu ile verilebilecek olan tespittir. günün birinde bedeni bakire ama ruhu fahişe bir kadına denk gelirsen o zaman gavatı görürsün.
şizofren söylemi.

(bkz: do not feed the troll)
zorla kızların sırlarını anlatacaklar kardeşim. herkesi kendiniz gibi sanmayı bırakın. siz giderken kızların bir çoğu o yoldan dönüyordu bir oğunuzun erkekliği zedelenmesin sonradan karşıma çıkmasın diye aşkım sen ilksin naraları atar sayın yobazlar bir sikkodan anlamadığınız içinde bal gibi de yersiniz.
bir çoğunuz bunu yiyorsunuz ve etrafa gururla benim sevdiğim namuslu bakire olmayan kızla olan gavat naraları atıyorsunuz.
evet keriz yerine konmanız gavat dediğiniz erkeklerin yerinde olduğunuzu bilmenizden daha tahammül edilebilir olduğundan sizin iin en iyisi budur. yalanlar bilinmediği sürece güzeldir. öğrenilirse can sıkar.
siz ne yapın biliyormusunuz evlenmeden önce . evleneceğiniz o el değmemiş kızı bir doktora götürmeyi teklif edin kalite kontrol bağbında nede olsa kadınlar sizin iin mal bakalım o teklifi ettiğiniz kızlardan kaçı kıçınıza tekmeyi basmayıp kabul edecek büyük ihtimal sen beni mal yerine koyuyorsun yada bana güvenmiyormusun yada sen beni namuzsuz olarak mı görüyorsun diye son rvanş oyunlarını oynayacak yinede yemeyip ısrar ederseniz ettiğiniz bu teklifi bahane edip sizi şutlayacaklardır.
yada bir çoğu evlenmeden önce ilk ilişkisini özel zamanına getirecektir bunları çok gördüm bir çoğuda şuan birilerinin karısı ve o birileri de eminim sizin gibi kadınları mal yerine koyanlardandır . mal yerine koymaya çalışınca keriz yerine konuluyorsunuz. herşey karşılıklı oluyor bana göre haksızlık yapılan bir taraf yok.
ha bu düzenin böyle olmasını istermiyim istemem. bir yalanın üstüne kurulu evlilikler dünyadan gereklikten bir haber erkekler.
bi çoğunuzun ilişkiden bildiği osbirden ibaret olduğu için iki damla kan grünce karşısındakini bakire sanan gerzekler.
evet bu ülkenin yalancı ikiyüzlü kadınları ve onların var olmasını sağlayan aklı havada erkekleri birbirinize laıksınız. geriye kalan o küçük azınlıkta gerçeklikle aseksüel olma yolunda adım adım ilerliyor.
insanlarin hala bunu konusuyor olmasi gercekten garip.
utandiriyorsunuz nedensizce.
bir neden bulamiyorum gercekten.
Aynı zamanda bilimum ikinci el eşyaları zevkle kullanan gavattır.
ortada gerçek sevgi varsa, tebrik edilesi davranıştır.

görsel
yanlış önermedir. gavat falan değildir. alagavattır.
Bakir olmayan erkekle olmaz. 50 - 100 hatunu geçirin altınızdan canım cicim diye kandırın sonra var mı ikinci el muamelesi. Asıl gavatlık kadının kızın namusunu ağzına almaktır.
önce büyük konuşmayın, sonra sakin olun oturun, şimdi siktirin gidin!

hayat çok acımasız düşmem deme düşersin şaşmam deme şaşarsın o yüzden sus!
gavat değilse bile geniş adamdır.

ulan kim ister kendisinden önce başka erkeklerin karısını bacak omza yapıp "ohhh...sok bebeğimm...ahh harikasın erkeğim" çığlıkları arasında becermesini.
ulan 60'larda dolanan puanım -6'ya düşmüş vicdansızlar.
(bkz: bekaret diye kuduran türk erkeğinin stoya aşkı)
(bkz: yaparken öyle demiyordun ama)
o zaman evlenmeden kızların üzerinden geçmeyeceksiniz.
onlarda birilerinin karısı olacak değil mi.
kendiniz yapamadıklarınızı başkalarından beklemeyeceksiniz.
ha sen karın olacak kadını düşünüp yapmazsın dokunmazsın kimseye o zaman ötersin.
gavat oğlu gavattır hemde.
ayrıca bekaret dediğim ameliyatla 800 lira
ki bakire kalarak birlikte olmanın çok yolu var o zaman tabirinizle üzerinden geçilmemiş mi olunuyor.
türk erkeklerimizin kaderinde var. kendilerini ayrıcalıklı sanıp kadınları mal yerine koydukları müddetçe aşağıladıkları kadınlar tarafından keriz yerine konulacaklar.
asıl istemeniz gereken size karşı dürüst olan kadınlar ama siz bunu değil bakireyi arıyorsanız onu bulmak daha kolay.
bakire olmayan bir arkadaşım vardı,çokta güzel bi kızdı, evlenmeden önce internetten çinlilerin 5 dolara sattığı bir yapay kızlık zarı aldı ve burdaki gavat olmayan erkeklerden biriyle evlendi.
Pek haksız sayılmayan durum. Evet.
evlenen erkek bakirse, doğrudur. lakin evlenmek için bakire kız arayıp bakir olmayan erkek orospu çocuğudur.
güncel Önemli Başlıklar