bugün

dünyanın en şanssız ve katil olma riski yüksek erkeğidir.

sonradan: ne iğrenç bir başlık açıp ne iğrenç bir içerik oluşturmuşum. hepinizden özür diliyorum.
hem bakire olmayan hem de kız olan biriyle evlenerek dünyada bir ilki başarmıştır.
bakire değilse kız değildir zaten. ironi mi oluyor bu ne oluyor? Neydi o Güntekin?*
tepki görecek erkektir.

kararlı erkektir.

kız, genç olması nedeniyle söylenmiştir.
kız veya kadın ayrımını bir zarla yapan müthiş insanlar. bu olayın tersi günümüze kadar olmuşta neden tersi olmuyor ya da olunca çocuk ezik falan oluyor ilginç.
günümüzde olabilitesi yüksek olan olaydır, namusu bacak arasında arayan barzoların hor gördüğü meseledir. Ancak bekaretin gitme durumuna görede değişebilir. Örneğin nabakire vatandaş geceleri o yataktan bu yatağa, o diskodan, şu diskoya koşturuyosa yani bi nevi ortam kızı olmuşsa siktirgit derim lan öyle şey mi olur.
Dul kalmış biriyle evlenmiş olabilir. Doğaldır.
içim cız etti yeminlen.
Zor bir durumdur. Bir gün bir sohbet odasında bir bayanla tanıştım ve kendimi çok varlıklı gösterdim. Hatun üniversite öğrencisi güzel bir bayan ve patlak. Neyse konuştuk ve vuruşmaya karar verdik. Evdekilere mervelere gideceğim dedi, benim tuttuğum günlük kiralık daireye geldi. Sabaha kadar vuruştuk. Arkadan bile vurdurmuş. Sabaha kadar benden otomobil dilendi. Sabahleyin biraz harçlık verdim gönderdim. Kimbilir benim gibi kaç kişi ile vuruştu. Bir gün evleneceği adama bunları anlatacak mı? Anlatsa adam helal olsun der mi? Patlak kız risktir.
şanssiz erkektir.
Silkmedin silkmedin bak şimdi ne oldu!
aşk herşeyi affeder mi sorusunun cevabı olan erkektir.
kendisi kıza, kız da kendisine haramdır.

Ben demiyorum, kur'an diyor.

Edit: aaa terbiyesize bak! Ben mi yazdım kur'an'ı?

--spoiler--

Ez zânî lâ yenkihu illâ zâniyeten ev muşriketen vez zâniyetu lâ yenkihuhâ illâ zânin ev muşrik(muşrikun), ve hurrime zâlike alel mu’minîn(mu’minîne).

--spoiler--

--spoiler--

Zani (zina yapan erkek), zaniyeden (zina yapan kadından) veya müşrik olan kadından başkasını nikâhlayamaz. Ve zaniyeyi de, zani veya müşrik olan erkekten başkası nikâhlayamaz. Ve bu, mü’minlere haram kılınmıştır.

--spoiler--

(bkz: nur suresi 3 ayet)
Şansli erkektir.
Ehliyeti olmayıp ikinci el araba alan erkektir.
Sevmiştir.
(bkz: enayi)
işte risk budur.
Bir şırınga kanı, bekaret kanı diye yutturan kadınların olduğu ülkede, gerçeklikten şaşmamış kadınla evlenen erkektir.
acıdır, dramdır.ha birazda saf bir delikanlıdır o erkeğimiz.
S*k*lmiş kızla evlenen erkektir.
Kan falan tutan erkektir.
hayatınızda yapabileceğiniz en büyük hatadır.
Takdir edersiniz ki biraz gerizekalı erkektir. Kadın başkalarının altında inlerken o sadece 31 çekmekle yetinebilmiştir.
aşık olmuştur başka açıklama yok.