bugün

kendisi eğlenilecek kadın statüsünde olduğu ve bir zamanlar seks hizmeti verdiği erkeğin, evlilik olarak bakire kızı seçmesinden kaynaklı kıskançlıktır.
olmayan kadının olmayan kıskançlığı.
(bkz: trust me i am a woman)
saçma önerme. illa biri birini kıskanacaksa bakire kız bakire olmayan kadını kıskansın. seks kötü birşey değil amk.
insanlar 'zorlama olmadan' yaptığı davranışlardan dolayı pişman olmamalı; veya başka bir tabirle pişman olacağı kararlar vermemeli. Bence bakire olmayan bazı kadınların bakireleri kıskandığı gerçeği olduğu kadar, bazı bakirelerin de cinsel hayatı olan kadınları kıskanıp onları eleştirmeleri gerçeği de var.
Patlak ne amk? Sibopu çıkan top mu bu? Kadın lan o! Kaç kişiyle birlikte oldun desek 3 5 sallıcan bişeyler ama sonra senle o duygusal yakınlığı kuran kişiye patlak dicen. Karakterine parabol atlayayım...
kimse tarafından seçilmemiş diye de laf atarlar. ahlaksızlar.
kadınlardan mal gibi, meta gibi bahseden birinin sanrısıdır.

kadınlar adına konuşma hakkını kendinizde gördüğünüz yetmiyormuş gibi bir de birbirine düşürmeye çalışıyorsunuz. bravo.
evet evli kadınlar çok kıskanç.
Bakireliğini verdiği kişiden memnun olmamıştır. Sanırım sebebi bu yüzdendir.
Yahu neden bitmiyo bu bakire olmayanların goygoyu. isteyen siktirir siz gidin sikilmemiş olanı bulun, sinirlendim aq.
namusu iki bacak arasında arayan insanlara acıyorum hiç mi birini gerçekten sevmediniz aşık olmadınız yazık.
herkesin bildiği gerçektir. sahip olduğu en değerli şeyi kaybeden tabi ki kaybetmeyenleri kıskanır.
nasıl tespit edilmiş bu kim tespit etmiş nasıl anlamış gerçekten merak ettim