bugün

namus, iki bacak arasında değil beyinde biter düşüncesiyle hareket eden insanların yaptığı eylemdir. saygı durmak gerek efendim, ruhunu satmadıktan sonra o da bir insandır.
Seviyorsun evleniyorsun bakire değil sonra ilişkiye giriyorsun çıt yok, biraz zorluyorsun hiç ses yok giren çıkan memnun işte bu noktada düşünceler kafada canlanmaya senden önce neler görüp geçirdiğine felan takılmaya başlarsın tabi bir kahroluş hakim olur bir özgüven yitikliği, o ilk bağırışı acı çekişi felan akla gelir hayalini kurmak istemessin ama kafanda onu bağırırken canlandırırsın işte bu saatten sonrada insan; amannnnn olsun benim için bakireliğin önemi yok dermi acaba dedirtir bu konu başlığı bana.
birlikte olmak için önce evlenmeyi bekleyen garantici, bencil, özgüvensiz ve muhafazakar kızlar bana uzak papazlara, hocalara yakın olsunlar. zaten çoğu biraz zaman sonra sadece seks ve üreme amaçlı olarak basit erkeklerle evleneceklerdir çünkü korkak ve geleneksel kızların hak ettikleri bundan fazlası değildir. bence birbirimize dokunabilmeliyiz. hele ki “aşk” içindeysek… cinsel hayatlarını içten ve doyasıya yaşayan insanlara en çok karışanlar aslında en çok onlar gibi olmak isteyenlerdir. bu bir zamanlar ezilenlerin iktidar sahibi olduklarında aynı kendilerini ezen insanlar gibi olmaları kadar alçak bir şeydir. aksamasız, doyumlu cinselliğin varolabilmesi için özgür, sınıfsız bir toplum öngörülmelidir. cinsel özgürlüğün olmadığı bir uygarlık toplumunda insanoğlu kesintisiz bir baskı ve stresle yaşayacaktır. aptal olabilirim ama aşkın ne demek olduğunu biliyorum… aşkın gücüne inanıyorum. daha önce benim de başımdan geçti bu sarhoşluk. onun egemenliğinde insanların ulaştıkları noktaları gördüm. sevgililerimi koklarım ben ve ilişkilerim sanatımı çoşturur.
gençliğinde yemediği halt kalmayıp, evleceği gün bakire kız aramak zaten saçma olurdu.
namus iki bacak arasında değil, beyinde de değil. namus diye bir olgu yaratıyorsunuz, böyle olunca namus cinayetlerinin topyekün meşrulaştırdığınızın farkında değilsiniz.

namus sonradan uydurulan bir kavramdır. fakat sadakatin yüceliği hep vardı hep de olacak. bana sadık kalmayacak bakire bi kızın benim için bi değeri yoktur. insan ailesine sadık kalacak illa birşeye namus diyeceksek kurduğu yuvaya sadık kalana namuslu demeliyiz.
Dinen herhangi bir sakincasi olmayan istir.
bir et parçası olarak düşünülmemesi gereken durum değilse değil yani ne olacak ? önemli olan sevgi değil mi hem kız yapmışsa bir cahillik senden önce yapmış kurcalamak gerekmiyor ...
kimilerine göre bekaret belden aşağıda aranması gerekirken, kimileri akıl ve ruhta aranması gerektiğini savunmaktadırlar. ikinci düşünceyi savunanların "kaleciyi ters köşeye yatırmaya çalıştıkları" açıkca görülmektedir. zira insan aklen ve ruhen bir konuda kendini kaybetmediği sürece, zaten bedenen de kaybetmez.

edit: bakire olmayanların sayısını eksilerden çıkarabiliyorum az çok.
şuanki yaşanılan ortamda erkeklerin her kızda arayan bulamazsa kötü kadınmuamelesi yaptıran bir zardır.
kadın olmanın utanılacak bir şey olduğunu düşünüp, kadın kelimesini kullanmaktan imtina ederek, kadına bayan diyen zihniyetin harcı olmayan bir şeydir. evlenmeyi geçtim, muhatap olmak bile harcı olmamalı aslında ya neyse.
durumuna göre bazen önemli bazen de önemli olmayan şey. Her bakire namuslu mu? Ya da her bakire olmayan kötü kadın mı? Buna bakmak lazım.

Sadece zardan ibaret olsaydı mesele; Allah en sevdiği kulu Hz muhammed * e ilk olarak bakire bir eş nasip ederdi. Ama ona hz hatice nasip oldu. Hz hatice daha önce 2 kere evlenmiş bir duldu ama mekke nin en şerefli kadınlarındandı.
evlenen adam dışında kimseyi ilgilendirmeyen durumdur.
bakire olup da bazı yerlerini dağıtmış bayandan iyidir.
Gayet normal bir davranıştır. Seversin ve evlenirsin. Aradığın şey zar ise, git o zaman zar ile evlen!..

Sen bir erkek olarak 26 yaşına gelene kadar cinsel hayatın olmadan mı yaşadın? Yaşadın da arkadaş kiminle yaşadın? Erkeklerle mi yaşadın? Kadınlarla yaşadın değil mi? Önce bir sürü kadınla birlikte ol ve bakir olma, ondan sonra ben bakire kadın istiyorum de. Başka? Madem kadın birisiyle yatınca namussuz oluyor, bre işgüzar sen ne oluyorsun peki biriyle yattığında? Gavat mı? Dürzü mü? Pezevenk mi? Ne oluyorsun yani?! Külahımı çıkarayım ona konuş istersen sen...

bakire olmayan kadını namussuz olarak yorumlayanları "tavuk mu yumurtadan çıkar yoksa yumurta mı tavuktan çıkar?" sorusuna verecekleri cevabın "tavuk" olmasından anlayabilirsiniz. (bkz: 0-6 yaş grubu)
önüne gelen hatunla yatan ve bunu normal karşılayan erkeklerle evlenilmesi kadar normal bir olaydır.
altı delik ayakkabı giymek gibidir.
Bir arkadaş ben ikinci el telefon bile almam kız mı alıcam demesi durumu iyi özetlemiştir.
yıllarca bakir olmayan erkelerle evlendi kadınlar. hala da evleniyorlar.

çüklerinde zar yok diye ağaç kavuğu bulsa sokan erkek ırkı için yadırgamaması gereken bir hadisedir aslında.
patlakmışmış ta, kimler kimler geçmiş üstünden de... sen çükünün bakirliğini kanıtla tüm bekareti bozuk kukuları kesicez söz.
islam ülkeleri hariç diğer ülkelerde son derece normal bi durum evlilik öncesi sex .
sözlüğün en büyük derdidir.

edit:bunu eksileyenin daha büyük derdidir. büyük bir ihtimal sevgilisi bakire değildir. ona 2.el gelmiştir.* böyle başlığa böyle entry.
bakire olan bir kadınla evlenmek kadar normal bir durum.
Başlıktan bile utandığım bir konu. Kadınlar, bakire olanlar ve olmayanlar olarak ayrılıyor hala. 21. Yüzyıla geldik arkadaşlar. Artık cinselliğin bir 'hata', bir 'katlanılması gereken durum' olmadığını beyinlerinize sokmalısınız. Erkeklerin sik derdi kadar ilkel olmasa da kadınların da birtakım ihtiyaçları ve istekleri vardır. Gelgelelim evleneceği erkeği bulana kadar bunu dizginlemek zorunda da değil. Bakire kız istemek bir nevi bencillik, ilkellik, gericiliktir.
üniversite, lise hatta ortaokul da erkeklerin kucağında gezen kaşarlardan biri değilse sorun olmaz fakat öyleyse korkmak gerek.
gazı kacmış kolayı içmek.
Sözlükten takip ettiğim kadarıyla şu namusun bacak ve kafa arasında yer değiştirmesi hep erkekler tarafından söyleniyor.

- Yapma Burak ben bakireyim.
+ Saçmalama Necla namus bacak arasında değil.
- He iyiymiş o zaman.

işler tersine gitmeye başlayınca da erkeklerin o yattıkları kıza söyleyeceği ilk sözde * olacaktır.Yazıktır.Erkek milletine güven olmaz.

Çok önemli not : Erkeğim ulan.
güncel Önemli Başlıklar