bugün

yaninda ne vereceklerine bagli olarak degisir. cazip bir teklifse bu bakire olmayan kadinla da evlenilebilir.
düpedüz ahmaklıktır.
evlenmek istemeye bilirsiniz kendi görüşünüz saygım sonsuz. ben kadının ilki olmak istiyorum demeniz de problemde yok, gelenekleri bunu söylersiniz banane. sorun bunu istemeniz değil bakire olmayan kadınları aşağılamanız, iğrenç iğrenç benzetmeler yapmanız.
nostalji başlığı. hadi kapışın da eğlence cıksın :d

tanım:daha önce dibini dövdürmüş kadınla evlenmektir. günahtır.
Bunun tek yolu geçmişe dair hiçbir şeyi düşünmemek ve kafaya takmamaktır. Yoksa insan düşündükçe kafayı sıyırır. Çocuklarınızın annesi olacak o kadın, ömrünüzü adayacaginiz ve onun için her şeyi yapabileceğiniz, saçının teline zarar gelmesini istemediğiniz o kadını başka biri ile o münasebetleri yaparken hayal etmek delirtir erkeği. Bu durumu karşı tarafa yansıtmak ise iki tarafı da birbirinden soğutur.
Yapılabilecek tek şey sizin hayatına girdikten sonra olan zamanı milat kabul edip geleceğe odaklanmak...
bakir olmayan bir erkekle evlenmek kadar doğaldır.

başlığın açıldığı yıl 2007 ve şu an 2019'dayız. 1 level ilerleyemedik mi arkadaşlar, 12 yıl oldu?
ne farkediyor ki on kez diktirsem ruhun mu duyacak.
kendi çocuğunun emeceği memeyi; yabancı erkeklerle paylaşmasına neden olacak, erkeğin yaptığı eylem.
(bkz: boynuz is loading)
Gecmisi belli olmayan kimlerib altina yatıp kiminle kaltigı hep muamma olucak birisyle evlencegine dul kadınla evlen daha iyi
En azınsan onun adı var gecmisi belli
Ya digerinin
Kimse burda feministlik yapmasın o.pullugu bir hakmıs medeniyetmis gibi yutturmasın.
Kisa ve Net
Normal olan bir durumdur.

Anneniz, ablanız veya kız kardeşiniz çok sevdiği eşini kaybetti varsayalım. Dünya bu değil mi ? olur mu olur. Ömrünün sonuna kadar yalnız mı yaşasın bu kadınlar ? Bir erkek ile beraber olmak isteyecek, illa çocuk yapmak zorunda değil, sevgisini paylaşacak, onunla mutlu olmak isteyecek.

Peki erkek olan birey ne derse beğenirsin? Ben bakire olmayan bir kadınla evlenemem. Çünkü bekaret benim için her şeyden çok önemli. Hoşt. Ne alakası var şimdi. Sanarsın bakire değilse fahişe olmak durumunda bu kadın. Size soruyorum böyle düşünen gençler. Reva mı şimdi bu kadına yapılan ?

Namusu iki bacak arasında aramayalım. Sonra böyle bir şey başınıza gelir, kafanıza vurursunuz. Çok geç olmadan düşünce yapınızı bir daha irdeleyin derim.
bilmem bence kızın tecrübesi vardır daha zevkli olur.
dul ise evlenilebilir.
bakire olmayan bir kadının yalanlarını ve aldatmalarını asla fark etmemenizden dolayı desteklemediğim akımdır. bakire olmayan bir kız zaten sizi eteğinde oynatır. farkında bile olmazsınız.

ama buradaki etken evlenmiş boşanmış ya da başından olaylar geçmiş kadınlar değil, hiç evlenmediği halde bakire olmayandır. çünkü evlenmediği halde bakire olmayan kadın. kusura bakmayın orospudur. (başından kötü bir olay geçmediyse...)
Açıkçası bir aralar "ulan kızlığı olmasa ne değişecek ki? karakteri düzgün olsun, sadakat, sevgi ve güven yeter" diye düşünmüyor değildim. yani tamamen başlıktakiydi fikrim. fakat sonradan anladım ki, zarını patlatan patlaktan sokacak şeyler için daha çok aranıyor. ve istisnasız her seferinde her biri tek tek aldattı. ya ben şanssızım, yada patlak olanlarda bi kıç-baş ayrı oynama eylemi söz konusu.

özellikle bu şekildeki tecrübelerimden ötürü kesinlikle tavsiye etmeyeceğim bir fiildir.

edit: tecrübeye dayalı bir anlatıma dahi eksi veren öküzismus hatunlarımız var. patlak hatunlardan patlak eksiler.
büyük genişliktir.
hatun kişiyle değil zarla evlenmek isteyenlere dert olur. o değil de sol framede 5 entry görünüyor, başlığa tıklayınca 3 entry karşıma çıkıyor. donuz butonu ne güzel bişiğ lan.
tam ohalık bir olaydır. o kadının kocasını aldatma potansiyeli yüksektir. açık ve net.
adam yazmış yani resmen. okuyun ve görun.

https://eksisozluk.com/entry/58551314
bakire olmayan kiz olmayacagina gore mecbur bakire olmayan kadinla evlenirsin zaten zaa iks de mantik esittir ben.
yıl olmuş 2016 muhabbete gel.
artık gına gelen başlık durumudur.
oldu olacak sayaç takın amk.
artık gına gelen başlık durumudur.
oldu olacak sayaç takın amk.
0:00 5:24
(#1453510).